cinema.pl Artykuły

piątek, 26 listopad 2021 12:34

Nowy film z HBO Max dostępny

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

8-bitowe Święta - film wyprodukowany przez  New Line Cinema i HBO Max  to zabawne spojrzenie na świąteczne przygody z czasów dzieciństwa. W jednej z głównych ról występuje Neil Patrick Harris. Film już jest dostępny wyłącznie w HBO GO.

 

8-bitowe Święta to pełne serca i humoru zabawne spojrzenie na świąteczne przygody z czasów dzieciństwa. Akcja rozgrywa się na przedmieściach Chicago pod koniec lat 80-tych, a jej bohaterem jest dziesięcioletni Jake Doyle, który stara się zdobyć najnowszy i najlepszy system gier wideo na Boże Narodzenie.

W filmie występują Neil Patrick Harris (Matrix Zmartwychwstania, serial Jak poznałem waszą matkę) i Winslow Fegley (Come Play) jako dorosły i młody Jake, June Diane Raphael (Niedobrani), a także David Cross (Pitch Perfect 2) oraz Steve Zahn (serial HBO Biały Lotos).

Reżyserem filmu jest Michael Dowse (Coffee i Kareem), a za scenariusz odpowiedzialny jest Kevin Jakubowski, który jest także autorem pierwowzoru książkowego o tym samym tytule. Obowiązki producentów pełnią Tim White, Trevor White, Allan Mandelbaum, Jonathan Sadowski oraz Nick Nantell, a producentów wykonawczych Nikki Ramey, Richard Brener, Celia Khong, Kevin Jakubowski oraz Whitney Brown.

Film 8-bitowe Święta już jest dostępny w serwisie HBO GO.

Trailer (ENG): https://youtu.be/CPIcAkLBV-U 

Czytany 231 razy Ostatnio zmieniany piątek, 26 listopad 2021 12:42

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama