cinema.pl Artykuły

piątek, 26 listopad 2021 12:31

Grudzień z przytupem!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Ten rok NETFLIX kończy z przytupem! W grudniu odbędzie się długo oczekiwana premiera drugiego sezonu Wiedźmina oraz ostatniej części uwielbianej na całym świecie hiszpańskiej produkcji Dom z papieru.

 

Na romantyczną wyprawę do Paryża już po raz drugi zabierze nas urocza i szalona Emily Cooper (Lily Collins). W tym miesiącu nie zabraknie także propozycji filmowych od cenionych reżyserów - świąteczny czas miło upłynie nam przy premierze Psich pazurów od Jane Campion i The Hand of God w reżyserii Paolo Sorrentino. Mocnym uderzeniem będzie widowisko filmowe Nie patrz w górę, przedstawiające historię dwójki astronomów próbujących ostrzec ludzkość przed zmierzającą w stronę Ziemi zabójczą kometą. W rolach głównych Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence. Na Netflix znajdą się także świąteczne produkcje dla całej rodziny, w tym polski film familijny Dawid i Elfy (w rolach głównych Cyprian Grabowski, Jakub Zając i Cezary Żak). To będzie magiczny miesiąc! 

Walkman, meblościanka, boazeria, tapczan, sztruksowe dzwony, szklanka w koszyczku - mówi Ci to coś? W najnowszym odcinku Netflix Studio porozmawiamy o nostalgii, która ciągnie nas do wyjątkowych lat 80. Netflix Studio jest teraz dostępne również do słuchania na Apple Podcasts, Spotify i Tidal.

Czytany 320 razy Ostatnio zmieniany piątek, 26 listopad 2021 12:34

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama