cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 22 listopad 2021 00:03

Serial, w którym miłość i namiętność są motorem wydarzeń

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Na początku listopada br. ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu, pt. "Bracia" w reżyserii Macieja Migasa.  Jest to przewrotna historia o rodzinie, miłości, zdradzie i  namiętności. W rolach głównych wystąpią Jan Frycz, Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Antoni Królikowski i Nikodem Rozbicki.

 

Bohaterami serialu są czterej bracia. Najstarszy Piotr (w tej roli Piotr Stramowski) – architekt i biznesmen, Alek (Mateusz Kościukiewicz) – psycholog-terapeuta, Wojtek (Antoni Królikowski) – kucharz-marzyciel i Adam (Nikodem Rozbicki) – szalony muzyk, który rozkochuje w sobie i porzuca  wszystkie kobiety.  

„Bracia" to  serial, w którym miłość i namiętność są motorem wydarzeń, a  wybory  dokonywane przez tytułowych braci zawsze są trudne i nieoczywiste, tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec Jerzy (w tej roli Jan Frycz).  Zdobycie kobiecego serca nie jest łatwe i każdy z tych młodych mężczyzn będzie musiał znaleźć własny klucz do serca tej jedynej. W rolach żon, przyjaciółek, kochanek zobaczymy Katarzynę Gniewkowską, Dorotę Landowską, Dominikę Kachlik, Natalię Rybicką, Annę Smołowik i Aleksandrę Grabowską.

 

Zakończyły się już pierwsze zdjęcia realizowane w Atenach, a aktorzy wrócą na plan w lutym 2022.

 

Serial „Bracia" na zlecenie Telewizji Polsat produkuje firma MWM Media. Twórcami polskiej wersji scenariusza są Mirosław Bork, Ida Bork-Buszkowska, Jolanta Mąkosa oraz Aneta Głowska. Za reżyserię odpowiada Maciej Migas, a za zdjęcia Marek Traskowski.

Czytany 479 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 22 listopad 2021 00:11

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama