cinema.pl Artykuły

niedziela, 21 listopad 2021 22:08

Ci Włosi rozgrzeją DZIEWCZYNY Z DUBAJU®!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Włoskie gwiazdy „Dziewczyn z Dubaju®" przylatują do Polski! Giulio Berruti, Andrea Preti i Iacopo Ricciotti pojawią się na warszawskiej premierze filmu. Najbardziej skandalizująca produkcja roku w kinach 26 listopada.

 

Wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci i zdarzeń w „Dziewczynach z Dubaju®" nie jest przypadkowe, nie dziwi więc fakt, że w obsadzie pojawiły się międzynarodowe gwiazdy. Twórcom zależało, by jak najwierniej oddać realia tzw. „afery dubajskiej", w którą – obok polskich celebrytek i modelek –  zamieszani byli również gangsterzy powiązani z wyższymi sferami krajów Bliskiego Wschodu. W bezwzględnych mężczyzn o arabskich korzeniach wcielili się Giulio Berruti, Andrea Preti, Iacopo Ricciotti i Luca Molinari.

Giulio Berruti wciela się w Sama – mężczyznę, który wywróci do góry nogami życie Emi – głównej bohaterki filmu (Paulina Gałązka). Włoski aktor, model i producent filmowy jest znany z takich międzynarodowych produkcji jak „Walking on sunshine", „Monte Carlo" czy „Piekło Gabriela", a ostatnio na ekranach kin można było wypatrzyć go u boku Ryana Reynoldsa i Samuela L. Jacksona w komedii sensacyjnej „Bodyguard i żona zawodowca". Giulio Berruti mógł zaskarbić sobie popularność w Polsce dużo szybciej – odrzucił bowiem propozycję głównej roli w filmie „365 dni".

Wszechstronnie utalentowany Andrea Preti nie tylko gra, ale również pisze scenariusze oraz reżyseruje, czego najlepszym dowodem jest jego film „One More Day" z 2015 roku. Aktor był jednym z uczestników bijącego rekordy popularności reality show „L'Isola dei Famosi", czyli włoskiej wersji programu „Survivor" z udziałem celebrytów.

Określany przez twórców „najbardziej uroczym z całej ekipy" Iacopo Ricciotti miał  dotychczas okazję szlifować aktorski kunszt w produkcjach krótkometrażowych: „Giorno di gloria", „Il giorno della patata", czy „Way Back Home". „Dziewczyny z Dubaju®" były jego debiutem w filmie pełnometrażowym, od tej pory wystąpił również u boku Evy Longorii i Cary Delevingne w produkcji „Tell It Like a Woman".

Luca Molinari karierę filmową zaczął w 2016 roku, grając epizod w filmie „Mob Handed". Następnie mogliśmy oglądać go m.in. w filmach „DeVoid", „The Generator", „Le grida del silenzio" i „The Lady from the Sea". Zagrał też w kilku filmach krótkometrażowych i reklamach, a także pojawił się w jednym z odcinków „Don Matteo", włoskiej  wersji serialu „Ojciec Mateusz". Udziela się także jako lektor.

„Dziewczyny z Dubaju®" rozgrzeją do czerwoności polskie kina już 26 listopada.

„Dziewczyny z Dubaju®" – zaproszenie na film

https://youtu.be/vbLzN4jIOlU

 

„Dziewczyny z Dubaju®" – dlaczego warto zobaczyć film?

https://youtu.be/MyUpWqdYkQ0

 

„Dziewczyny z Dubaju®" – zwiastun

https://youtu.be/C3VhTYLIpF4

 

 „Dziewczyny z Dubaju®" – teaser

https://youtu.be/xj6HISd3X-g

 

„Dziewczyny z Dubaju®" – making of

https://youtu.be/FYBC1n570go

 

Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju®" zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej", w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. Oto nowy film wyprodukowany przez duet producencki: Dorotę Rabczewską i Emila Stępnia, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować przy hitach „Pitbull. Niebezpieczne kobiety" i „Pitbull. Ostatni pies". Reżyserii podjęła się Maria Sadowska – autorka obsypanego nagrodami obrazu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Niespotykanego rozmachu i realizmu dodają zdjęcia, które były kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach. Na ekranie zobaczymy m.in.: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego. W obsadzie pojawiły się także zagraniczne gwiazdy: Giulio Berruti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę...  

Doda – „Don't wanna hide"

https://youtu.be/26z89VPIq3o

 

DZIEWCZYNY Z DUBAJU®

W kinach 26 listopada

Gatunek: dramat/ sensacja/ erotyczny

Produkcja: Ent One Studios Ltd. / Ent One Investments , Polska 2021 

Scenariusz: Dimitrij Potochnik, Lucas Coleman, Piotr Stanisław, Markus Moretti, Max Turell

Współpraca scenariuszowa: Agnieszka Olejnik, Kornelia Strzelecka

Reżyseria: Maria Sadowska („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", „Dzień kobiet")

Producent: Dorota Rabczewska („Pitbull. Ostatni pies"), Emil Stępień („Służby specjalne", „Pitbull. Nowe porz±dki", „Pitbull. Niebezpieczne kobiety", „Pitbull. Ostatni pies")

Producent kreatywny: Dorota Rabczewska

Obsada: Paulina Gałązka („Juliusz", „Kobieta sukcesu"), Giulio Berruti („Walking on sunshine", „Monte Carlo", „Piekło Gabriela"), Katarzyna Sawczuk („Jak zostać gwiazd±", „Córki dancingu"), Olga Kalicka („Rodzinka.pl"), Anna Karczmarczyk („Galerianki", „Pitbull. Nowe porz±dki"), Katarzyna Figura („7 uczuć", „Panie Dulskie"), Jan Englert („Bogowie", „Lejdis"), Beata ¦cibakówna („Układ zamknięty"), Józef Pawłowski („Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", „Miasto 44"), Iacopo Ricciotti („Giorno di gloria", „Il giorno della patata", „Way Back Home"), Andrea Preti („Un nemico che ti vuole bene"), Luca Molinari („The Lady from the Sea")

 

Film inspirowany wydarzeniami opisanymi w ksi±żce Piotra Krysiaka „Dziewczyny z Dubaju"

Czytany 357 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 21 listopad 2021 22:20

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama