cinema.pl Artykuły

piątek, 19 listopad 2021 17:28

„Gwiazdka Klary Muu” od 19 listopada w kinach

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Wesołych Świąt! Klara Muu wprost nie może doczekać się świątecznego wyjazdu do taty! Jakie niespodzianki czekają na nią na Krowim Wzgórzu? Lawina zabawnych i nieprzewidzianych wydarzeń postawi radosne świętowanie pod znakiem zapytania. Druga część norweskiego hitu o przygodach Klary, młodej miejskiej krówki, i jej przyjaciół w kinach już w najbliższy piątek! 

 

Niezwykle podekscytowana Klara po raz pierwszy spędzi Gwiazdkę ze swoim tatą na Krowim Wzgórzu. Kiedy przybywa na farmę, okazuje się, że kompletnie nic nie jest jeszcze gotowe! Przed domem brakuje choinki, a bombki i lampki kurzą się w kartonach. Do tego pech sprawia, że tata Klary zostaje pilnie wezwany do odśnieżania domu sąsiadki, a odcięta droga uniemożliwia mu powrót. Co pocznie Klara? Do Świąt zostało już tak niewiele czasu! Może z pomocą zuchwałego bożonarodzeniowego skrzata uda się stworzyć na Krowim Wzgórzu świąteczną atmosferę?

„Gwiazdka Klary Muu" to świąteczna kontynuacja uwielbianej animacji „Klara Muu!". Tym razem pełne ciepła i humoru perypetie bohaterów z Krowiego Wzgórza pomogą przypomnieć, że w tym magicznym czasie najważniejsze jest celebrowanie razem z innymi. Co więcej, ten wyjątkowy czas w roku możemy także spędzić w szerszym gronie, niekoniecznie tylko z najbliższymi. 

Czasami zdarza się bowiem tak, że wszyscy niespodziewanie znajdują się pod jednym dachem, choć nie mieli takiego planu i dzieliło ich wiele kilometrów. A to może być okazją do integracji i nauki otwartości oraz zrozumienia dla innych. Piękno Świąt tworzą przecież nie tylko świąteczne lampki i dekoracje, ale i to, że potrafimy porozumieć i wspierać się nawzajem, działać razem, nawet jeśli wiele nas dzieli. 

„Gwiazdka Klary Muu" to idealna na Mikołajki, pełna uroku i muzycznych hitów opowieść o magii Świąt i rodzinnym cieple, dzięki którym nawet wywrócona do góry nogami choinka wydaje się najpiękniejsza.

Film do zobaczenia w sieci Helios, Multikinie oraz w kinach studyjnych od 19 listopada. 

Zwistun:

 

Informacje o filmie:

„Gwiazdka Klary Muu"

Tytuł oryginału: „Jul pĺ KuToppen"

Reżyseria: Will Ashurs

Kraj i rok produkcji: Norwegia, 2020

Czas trwania: 68 min

Wersja językowa: dubbing

Dystrybucja w Polsce: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty

Film współfinansowany przez Program Kreatywna Europa.

 

 

 

Materiały do filmu na FTP: https://c.nowehoryzonty.pl/index.php/s/VjEOOd0Np4hYOLB

 

 

 

Więcej na: www.kinodzieci.pl

Czytany 361 razy Ostatnio zmieniany piątek, 19 listopad 2021 17:33

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama