cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 15 listopad 2021 17:43

Premiery nowych filmowych adaptacji Agathy Christie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Miłość na śmierć i życie, zdrada i zemsta. W grudnia Romance TV zaprasza na emocjonujące premiery filmowych adaptacji bestsellerowych powieści uwielbianej przez czytelników i widzów stacji - Agathy Christie. W nowym, trzecim sezonie serialu detektywistycznego „Agatha Christie: Kryminalne zagadki -70’s” młoda i ambitna pierwsza komisarz Francji Anne Gréco będzie rozwiązywać skomplikowane i niebezpieczne sprawy, które dostarczą publiczności wielu ekscytujących przeżyć. 

 

W każdą niedzielę grudnia o godz. 20.00 Romance TV zaprasza na trzeci sezon cieszącego się ogromnym powodzeniem francuskiego serialu kryminalnego powstałego na kanwie opowiadań Agaty Christie. Akcja toczy się we Francji, w latach siedemdziesiątych XX wieku. Młoda adeptka kryminologii, Anne Gréco zostaje pierwszą komisarz w spódnicy i musi dowieść, że jest w stanie rozwiązywać skomplikowane przypadki równie sprawnie, jak jej męscy poprzednicy. 

Agatha Christie: Kryminalne zagadki: Noc, która się nigdy nie kończy

Agatha Christie: Mörderische Spiele - 70's: La nuit qui ne finit pas, Francja, 2021

Premiera: niedziela, 5 grudnia o godz. 20:00

Rok 1972. Komisariat policji w północno-francuskim Lille. W ramach rządowego eksperymentu Anne Gréco zostaje mianowana pierwszą we Francji komisarz. Gréco postanawia poprowadzić dochodzenie razem z Maxem Berettą, porywczym inspektorem i podrywaczem. Pomaga im wybitnie utalentowana psycholożka, Rose Bellecour, młoda i ambitna kobieta z klasą.

Agatha Christie: Kryminalne zagadki: Ciemnia

Agatha Christie: Mörderische Spiele - 70's: La chambre noir: Le Vallon, Francja, 2021

Premiera: niedziela, 12 grudnia o godz. 20:00

Gréco, Beretta i Rose muszą wejść do tajemniczego świata mody, ponieważ w ciągu kilku dni w brutalny sposób zostają zamordowane dwie modelki. Głównym podejrzanym jest John Berger, fotograf z mroczną przeszłością. Rose próbuje zrozumieć schemat seryjnych zabójstw. Max musi zapewnić ochronę modelce, której bardzo nie lubi.

Agatha Christie: Kryminalne zagadki: Dolina

Agatha Christie: Mörderische Spiele - 70's: Le Vallon, Francja, 2021

Premiera: niedziela, 19 grudnia o godz. 20:00

Gréco, Max i Rose prowadzą dochodzenie w luksusowej klinice chirurgii plastycznej, w której przy zachowaniu ścisłej tajemnicy poddaje się operacjom lokalna elita. Został zamordowany Colin, pracujący tam chirurg. Kolejną śmiertelną ofiarą jest sam szef, wielki profesor Rivière. Co się dzieje w tajemniczej klinice? Rose jest bardzo zdenerwowana, ponieważ o dokonanie zabójstw podejrzana jest jej matka, Barbara Bellecour, która była nie tylko stałą pacjentką kliniki, ale i kochanką zamordowanego...

Agatha Christie: Kryminalne zagadki: Kiedy myszy tańcują

Agatha Christie: Mörderische Spiele - 70's: Quand les sourit dansent, Francja, 2021

Premiera: niedziela, 26 grudnia o godz. 20:00

Pani Maude, szefowa dużej agencji towarzyskiej, zostaje zamordowana. Jej śmierć wprawia komisarza Legoffa w zakłopotanie. Gréco działa z typową dla siebie brutalnością. Max ulega czarowi jednej z dziewcząt pani Maude. Rose zostaje zatrudniona jako callgirl.

Czytany 339 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 listopad 2021 17:48

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama