cinema.pl Artykuły

środa, 10 listopad 2021 09:04

Nowy reżyser, nowe postaci i nowe romanse!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Życie prywatne i miłosne bohaterów będzie się przeplatać z perypetiami w restauracji „Cloude Monet”. Poznamy nowe ważne postacie, za sprawą których będzie naprawdę gorąco! Za nami pierwszy klaps na planie drugiego sezonu najsmaczniejszego serialu Polsatu! Za reżyserię odpowiada Piotr Wereśniak, znany m.in. z takich produkcji, jak: „W rytmie serca”, „Wkręceni”, „Kryminalni” czy „Och, Karol 2”. 

 

Czas na dalsze perypetie pracowników renomowanej restauracji „Claude Monet”, specjalizującej się w kuchni francuskiej. W nadchodzącym sezonie zdecydowanie bardziej skupimy się na życiu prywatnym i miłosnym głównych bohaterów. Jak będzie wyglądała relacja Maksa (Patryk Cebulski) z Wiktorią Gonczar (Maria Dębska, laureatka nagrody za główną rolę kobiecą na tegorocznym 46. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdynia) oraz Olą Bubką (Julia Trojanowska)? Czy w tym trójkącie zawrze? Czy utytułowany, ale i wybuchowy szef Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak) nawiąże bliższą relację ze swoją największą konkurentką Heleną (Marta Żmuda –Trzebiatowska)?

W drugim sezonie poznamy nowe postaci, m.in. Stefana (w tej roli Jarosław Boberek). To ojciec Natalii (Paulina Lasota), bardzo zazdrosny o córkę. Na domiar złego jest producentem wędlin przez co Natka, jako weganka nie chce go znać. Valdy  (Michał Mikołajczak, gwiazda „Pierwszej miłości”) to dawny uczeń i współpracownik szefa z paryskiej restauracji. Niegdyś wydał Wiktora przed właścicielem restauracji, w której wspólnie pracowali, co doprowadziło do zwolnienia Bojarskiego. Obecnie przybywa w blasku chwały do restauracji Claude Monet przeprowadzić warsztaty kulinarne z okazji wydania swojej nowej książki. Szef nie może mu wybaczyć przeszłości, ale Valdy będzie robił wszystko, by wkupić się w łaski dawnego mistrza. 

Zdjęcia do drugiego sezonu „Kuchni” potrwają do stycznia 2022 roku. Serial reżyseruje Piotr Werseśniak, a produkuje Polot Media.

Zapraszamy do śledzenia newsów ze świata Kuchni!

FB: https://www.facebook.com/kuchniapolsat 

IG: https://www.instagram.com/kuchniapolsat/ 

 

 

                    ***

Serial „Kuchnia” opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji „Claude Monet”, specjalizującej się w kuchni francuskiej. Głównym bohaterem serialu jest mistrz wpadek - początkujący kucharz Maks (Patryk Cebulski). Nowa praca, a przede wszystkim utytułowany, ale i wybuchowy szef Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak) stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Wiktoria Gonczar (Maria Dębska) w roli temperamentnej pani manager,  zarządza restauracją, ale też interweniuje w sprawach dotyczących personelu. Sama wplącze się w romans z jednym z pracowników….który mocno namiesza w jej życiu i restauracji. Borys Szulc (Eryk Lubos) jako charyzmatyczny właściciel, dba głównie finanse restauracji. Natomiast Helena Sokołowska (Marta Żmuda –Trzebiatowska) czyli szefowa kuchni konkurencyjnej restauracji, nie raz wprowadzi zamęt w „Claude Monet”. Nie mniej ważną rolę odgrywają kucharze i obsługa restauracji, którzy biją się o aprobatę szefa, przekupują swoich przełożonych i siebie nawzajem.  Mają swoje tajemnice,  wplątują się w skomplikowane miłosne relacje, snują intrygi które niejednokrotnie doprowadzają do komicznych katastrof. 

Czytany 511 razy Ostatnio zmieniany środa, 10 listopad 2021 09:06

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama