cinema.pl Artykuły

czwartek, 04 listopad 2021 17:27

CANAL+ prezentuje pierwszy trailer i plakat serii PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 19 listopada premiera utrzymanej w konwencji komedii serii PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII. To osiem osobnych, uniwersalnych historii o miłości, która nie zna granic wieku. Ich wspólnym mianownikiem jest to, że bohaterowie każdej z nich poznają się przez aplikacje randkowe. Wszystkie odcinki realizowane są z inną obsadą, przez innego reżysera i twórców. Seria będzie dostępna na antenie CANAL+ i w serwisie CANAL+ online.

Osiem różnych historii. Osiem portretów współczesnego świata miłosnych wzlotów i upadków. Każdy z odcinków stanowi zamkniętą całość, a bohaterów różni wiek, pochodzenie czy motywacja do poszukiwań drugiej połówki online. Łączy ich za to jedno – chęć znalezienia miłości. To właśnie te, czasem słodko-gorzkie, czasem bawiące do łez lub wzruszające opowieści są bliskie prawdziwemu życiu. Każdy będzie mógł się z nimi utożsamić, bo miłość ma różne oblicza.

Już dziś widzowie mogą zapoznać się z pierwszym trailerem produkcji. W serii pojawi się 168 aktorów – wiele nowych twarzy oraz plejada największych gwiazd małego i dużego ekranu.

PLANETA SINGLI. HISTORIA PIERWSZA: ZJAZD ABSOLWENTÓW (reżyseria Aleksandra Terpińska, scenariusz Aleksandra Parnowska-Ramsey). W rolach głównych m.in.: Izabela Kuna, Bartłomiej Topa, Piotr Witkowski, Anna Krotoska, Rafał Królikowski, Andrzej Konopka, Arkadiusz Brykalski.

Klara (Izabela Kuna) i Rafał (Bartłomiej Topa) poznali się jeszcze w ogólniaku. Niespodziewanie, bez słowa wyjaśnienia mężczyzna prosi ją o rozwód. Zrozpaczona kobieta, chcąc odzyskać męża i wzbudzić w nim zazdrość, postanawia udawać, że ma nowego kochanka (Piotr Witkowski). Areną dla jej intrygi staje się zjazd absolwentów liceum, w którym poznali się i pokochali Klara i Rafał.

PLANETA SINGLI. HISTORIA DRUGA: GRZESZNICA (reżyseria Julia Kolberger, scenariusz Łukasz Światowiec). W rolach głównych m.in.: Hanna Konarowska-Nowińska, Filip Pławiak, Małgorzata Zajączkowska, Roman Gancarczyk, Stanisław Linowski, Oskar Rybaczek.

Pochodząca ze Śląska nauczycielka Kasia (Hanna Konarowska-Nowińska) umawia się z Rafałem (Filip Pławiak), którego poznała na Planecie Singli. Dziewczyna czuje, że to jej bratnia dusza. Będąc świadkową na tradycyjnym góralskim weselu swojego brata (Stanisław Linowski), przeżywa szok, kiedy na miejscu spotyka mężczyznę, z którym wcześniej spędziła pełną emocji noc.

PLANETA SINGLI. HISTORIA TRZECIA: TEST (reżyseria Aleksander Pietrzak, scenariusz Błażej Dzikowski). W rolach głównych m.in.: Marianna Linde, Mateusz Damięcki, Łukasz „Lotek” Lodkowski.

Ela (Marianna Linde) – młoda chemiczka, postanawia stworzyć specjalny test, który ma sprawdzać cechy niezbędne do zbudowania udanego związku. Na pierwszych randkach prowokuje mężczyzn, żeby poznać ich prawdziwą naturę. W końcu przez aplikację Planety Singli umawia się na spotkanie z intrygującym Adamem (Mateusz Damięcki). Czy jej test zadziała i w ten sposób odnajdzie prawdziwą miłość?

PLANETA SINGLI. HISTORIA CZWARTA: USŁYSZ MNIE (reżyseria Maciej Kawalski, scenariusz Jules Jones). W rolach głównych m.in.: Zofia Wichłacz, Zdeněk Piškula, Tomáš Hanák, Miloslav Pecháček, Do Thu Trang.

Tomáš (Zdeněk Piškula) mieszka w Pradze i choć jest utalentowany muzycznie, zarabia na życie pracą w sklepie z instrumentami. Jego życie zmienia się diametralnie, gdy na Planecie Singli poznaje piękną i intrygującą Polkę, Paulinę (Zofia Wichłacz), która cierpi na mizofonię, czyli nadwrażliwość na niektóre dźwięki. Schorzenie, z którym się zmaga redefiniuje dla obojga pojęcie miłości, czułości i związku.

PLANETA SINGLI. HISTORIA PIĄTA: DYSTANS (reżyseria Kuba Czekaj, scenariusz Abelard Giza, Szymon Jachimek). W rolach głównych m.in.: Vitalik Havryla, Jan Wieteska, Monika Kwiatkowska, Magdalena Berus, Małgorzata Gorol.

Bartek rusza w tajemnicy przed rodzicami w szaloną wyprawę do Wiednia, by wreszcie spotkać się na żywo ze swoją miłością z Internetu. Nastolatek nie poddaje się, nawet gdy okazuje się, że jego podróż nie przebiega zgodnie z planem. Kto go przywita na miejscu? Pierwsze spotkania potrafią zaskoczyć.

PLANETA SINGLI. HISTORIA SZÓSTA: DETEKTOR (reżyseria i scenariusz Michał Chaciński). W rolach głównych m.in.: Masza Wągrocka. Antoni Królikowski, Konrad Eleryk.

Pierwsza randka Ewy (Masza Wągrocka) i Jacka (Antoni Królikowski), w czasie magicznych, pełnych nastroju dni tuż przed wigilią Bożego Narodzenia, kończy się nieoczekiwanym - i pozbawionym jakiegokolwiek uroku - konfliktem z prawem, w trakcie którego bohaterka będzie zmuszona zweryfikować swoje dotychczasowe relacje z mężczyznami. 

PLANETA SINGLI. HISTORIA SIÓDMA: WŁADEK I HALINKA (reżyseria Mateusz Głowacki, scenariusz Abelard Giza, Szymon Jachimek). W rolach głównych m.in.: Maria Maj, Witold Dębicki, Maciej Damięcki, Klara Bielawka, Nicolas Przygoda.

Władek (Witold Dębicki) i Halinka (Maria Maj) poznają się na Planecie Singli i rozpoczynają wspólną podróż – wolną od oczekiwań czy zahamowań. Czy ich spotkanie udowodni, że w każdym wieku jest jeszcze szansa na szaloną miłosną przygodę, burzę zmysłów i powrót do pełni życia? Może to ostatnia miłość okaże się właśnie tą najwspanialszą?

PLANETA SINGLI. HISTORIA ÓSMA: NOC W AMSTERDAMIE (reżyseria i scenariusz Michał Marczak). W rolach głównych m.in.: Jan Sobolewski oraz Sallie Harmsen.

Piotr przyjeżdża w delegację do Amsterdamu i po nieudanej prezentacji zapija strach o los swojego biznesu w miejscowym barze. Wspólnie ze znajomymi świętuje też urodziny. Koledzy w ramach prezentu postanawiają założyć mu fałszywe konto na Planecie Singli i umówić go na przygodne spotkanie z piękną Holenderką Sylvii. Czy fatalny dzień zmieni się w najlepszą noc w jego życiu? 

PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII to międzynarodowa koprodukcja CANAL+, Gigant Films i Grupy M7. Premiera już 19 listopada na antenie CANAL+ oraz w serwisie CANAL+ online na canalplus.com.

 

Czytany 327 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 25 listopad 2021 11:04

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama