cinema.pl Artykuły

środa, 03 listopad 2021 16:15

Netflix prezentuje oficjalny zwiastun drugiej części 5. sezonu "Domu z papieru"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Netflix prezentuje oficjalny zwiastun drugiej części 5. sezonu "Domu z papieru". Premiera 3 grudnia - tylko na Netflix.

 

Zostało tylko 30 dni zanim świat odkryje losy Profesora (Álvaro Morte) i jego gangu. Netflix ujawnił dziś oficjalny zwiastun drugiej części piątego sezonu "Domu z papieru" - pięciu odcinków, które zakończą opowieść o największym napdzie w historii. Światowa premiera serialu już 3 grudnia.

Tokio (Úrsula Corbero) nie żyje. Wróg nadal czai się w Banku Hiszpanii, ranny, ale równie niebezpieczny jak zawsze. W obliczu najczarniejszej godziny i największego wyzwania, gang opracowuje śmiały plan wydobycia złota tak, by nikt tego nie zauważył. Co gorsza, Profesor popełnia największy błąd swojego życia.

W obsadzie znaleźli się między innymi: Álvaro Morte, Itziar Ituño, Pedro Alonso, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Esther Acebo, Enrique Arce, Darko Peric, Hovik Keuchkerian, Luka Peros, Belén Cuesta, Rodrigo de la Serna i Najwa Nimri.

O Netflix:

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 209 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania - bez reklam i zobowiązań.

 

O Vancouver Media:

 

Vancouver Media to firma zajmująca się produkcją telewizyjną założona pod koniec 2016 r. przez Álexa Pinę, której celem jest tworzyć treści o całkiem nowej jakości. Od początku swojej działalności firma stworzyła Dom z papieru, The Pier i White Lines, a Sky Rojo jest najnowszą produkcją spod szyldu Vancouver Media.

Czytany 237 razy Ostatnio zmieniany środa, 03 listopad 2021 16:20

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama