cinema.pl Artykuły

piątek, 15 październik 2021 10:13

Kryminalne zagadki, wybuchowe pary i ulubione postacie serialowe - taki będzie listopad z FOX i FOX Comedy

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Listopad przyniesie ze sobą kilka kryminalnych premier, idealnych na chłodne dni spędzane w domu. Wśród nich znalazły się piąty sezon serialu „9-1-1”, drugi sezon „Big Sky” oraz po raz pierwszy w FOX – „Zabójcze umysły: poza granicami”. W weekendy nie zabraknie także filmowych wieczorów, w tym miesiącu pod hasłem „Wybuchowych par” aż w pięciu odsłonach. W FOX Comedy także pojawią nowe sezony ulubionych seriali. W pierwszej części miesiąca widzowie będą mogli obejrzeć kolejną – siódmą i ósmą część „Futuramy”, a także szósty i siódmy sezon „Diabli nadali”. Soboty będą należeć do „On, ona i dzieciaki”.

LISTOPAD NA KANALE FOX

 

9-1-1, sezon 5 

(18 odcinków po 1 h)

PREMIERA: WTOREK 23 listopada O GODZINIE 21:05

Wraz z rozpoczęciem piątego sezonu serialu „9-1-1”, pierwsi ratownicy ruszają do akcji. Ich zadaniem jest odeprzeć serię ataków hakerskich wymierzonych w systemy komputerowe, wieże kontroli ruchu lotniczego oraz szpitale. Następnie, obejmujące całe miasto zaciemnienie spowodowane wyłączeniem świateł, powoduje spustoszenie w Los Angeles. W tym samem czasie, Athena (Angela Bassett) zajmuje się nagłą sytuacją rodzinną, depresja poporodowa Maddie (Jennifer Love Hewitt) pogarsza się, Eddie (Ryan Guzman) cierpi na problemy zdrowotne, a nowy operator centrali telefonicznej przejmuje kontrolę. 

W serialu występują również Peter Krause jako Bobby Nash, Oliver Stark - serialowy Evan "Buck" Buckley, Aisha Hinds - Henrietta "Hen" Wilson, Kenneth Choi jako Howie "Chimney" Han oraz Rockmond Dunbar grający Michaela Granta.

Jak potoczą się dalsze losy bohaterów i czy uda im się zapanować nad atakiem? Odpowiedź już 23 listopada o 21:05, a kolejne odcinki w każdy wtorek na kanale FOX. Dla tych, którzy nie mogą oglądać we wtorki, FOX przygotował powtórki – w soboty o 17:25 oraz w niedziele o 19:15.

 

Big Sky, sezon 2

(18 odcinków po 1 h)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 22 listopada o godzinie 21:05

Kiedy prywatni detektywi Cassie Dewell (Kylie Bunbury) i Jenny Hoyt (Katheryn Winnick) spotykają się po latach, aby wspólnie przeprowadzić dochodzenie dotyczące wraku samochodu w stanie Montana, wkrótce odkrywają, że sprawa może nie być tak prosta, jak się wydaje. Kiedy odkryją tajemnicę wypadku, ich świat zderzy się z grupą niczego niepodejrzewających nastolatków, kokieteryjną stroną Jenny z przeszłości i wściekłą osobą postronną, która za wszelką cenę chce znaleźć odpowiedzi na dręczące pytania.

Obsada: Brian Geraghty jako Ronald Pergman, Dedee Pfeiffer jako Denise Brisbane, Natalie Alyn Lind jako Danielle Sullivan, Jade Pettyjohn jako Grace Sullivan, Jesse James Keitel jako Jerrie, Valerie Mahaffey jako Helen Pergman oraz John Carroll Lynch jako Rick Legarski.

Przegapione odcinki widzowie mogą oglądać również w soboty po weekendowym filmie oraz w niedziele o godzinie 18:20 w FOX.

 

Zabójcze umysły: poza granicami, sezon 1 

(13 odcinków po 1 h)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 15 listopada o godzinie 20:10

„Zabójcze umysły: poza granicami” to dramat o wydziale FBI, którego rolą jest rozwiązywanie zagadek kryminalnych, ale także pomaganie Amerykanom, którzy znajdują się w niebezpieczeństwie podczas pobytu za granicą.

W rozwiązaniu przestępstw pomogą Gary Sinise jako Jack Garrett, Alana de la Garza jako Clara Seger, Daniel Henney jako Matthew Simmons, Tyler James Williams jako Russ "Monty" Montgomery, Annie Funke jako Mae Jarvis oraz Sherry Stringfield jako Karen Garret

Czy bohaterom uda się uratować swoich obywateli? Jak potoczą się ich losy? Odpowiedzi na te pytania widzowie uzyskają już od poniedziałku 15 listopada o godzinie 20:10 na kanale FOX.

 

WYBUCHOWE SEANSE FILMOWE

Wieczory w towarzystwie temperamentnych par w listopadzie w każdy czwartek i sobotę

Od 4 listopada o godzinie 22:00 (czwartki) i 20:10 (soboty)

Pan i Pani Smith

Wybuchowa para 

Dirty Dancing

Sahara

W 80 dni dookoła świata

 

LISTOPAD NA KANALE FOX COMEDY

Futurama

(26 odcinków po 0,5 h)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 8 listopada O GODZINIE 22:00 (dwa odcinki)

Czy jesteście gotowi na więcej futurystycznych wybryków Fry'a i jego ekipy? W sezonie 7, gdy sfera śmierci zagraża Ziemi – Leela i Zapp Brannigan zostają uwięzieni na planecie podobnej do Ogrodu Eden, załoga Planet Express osiąga sławę w mediach społecznościowych, a Bender prowadzi kampanie na rzecz legalizacji małżeństw ludzi-robotów. 

Swojego głosu użyczają Billy West jako Philip J. Fury, Katey Sagal jako Turanga Leela oraz John Dimaggio jako Bender.

Dwa odcinki tych niesamowitych historii będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku, zaczynając od 8 listopada od 22:00 na kanale FOX Comedy.

W FOX Comedy pojawią się także kolejne dwa sezony – już szósty i siódmy – ulubieńca widzów – czyli serialu „Diabli nadali”. Dwa nowe odcinki i dwie powtórki od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00. To jeszcze nie koniec! Soboty od samego rana będą zawładnięte przez pięć sezonów „On, ona i dzieciaki”. Pogoda za oknem coraz chłodniejsza, a nic tak nie poprawia weekendu jak duża dawka ulubionego serialu. Kiedy – każda sobota od godziny 8:30. 

 

NOWOŚCI FILMOWE W FOX COMEDY

Pozew o miłość (Laws of attraction)

Poniedziałek, 1 listopada o 15:20

Wszystko zostaje w rodzinie (Keeping mum)

Piątek, 12 listopada o 20:00

Czytany 461 razy Ostatnio zmieniany piątek, 15 październik 2021 10:37

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama