cinema.pl Artykuły

piątek, 15 październik 2021 10:06

Grupa Filmowa Darwin w animacji AINBO - STRAŻNICZKA AMAZONII

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Marek Hucz i Jan Jurkowski z G.F.Darwin w animacji „Ainbo – strażniczka Amazonii”. Film w kinach 15 października

 

Podróżowali w czasie, wcielali się w największe postaci historyczne, odtwarzali wielkie konflikty i… jeszcze większe parodie. Grupa Filmowa Darwin to ewenement polskiego YouTube’a. Twórcy od lat rozśmieszają miliony Polaków, a ich filmy biją rekordy popularności w sieci. Teraz współtwórcy grupy, Marek Hucz i Jan Jurkowski, przeżyją nową przygodę – w amazońskiej dżungli! Wszystko za sprawą animacji „Ainbo – strażniczka Amazonii”, w której to użyczą głosów duchowym przewodnikom głównej bohaterki. Vaca i Dillo to tapir i pancernik, które są w nieco nierozgarnięty i trochę szalony sposób pomagają Ainbo w ratowaniu amazońskiej dżungli. Zobaczcie jak Marek Hucz i Jan Jurkowski poradzili sobie w tej zupełnie nowej roli  „Ainbo – strażniczka Amazonii” – w kinach od 15 października.

 

Marek Hucz i Jan Jurkowski z G.F. Darwin w animacji „Ainbo – strażniczka Amazonii”

https://youtu.be/hsJdGczZ0V8

 

 

„Ainbo – strażniczka Amazonii” – oficjalny zwiastun

https://youtu.be/KHIcFo1g9j0

 

Inspirowana legendami opowieść o dorastaniu, magii i pierwotnej sile natury. Wspaniała lekcja przyjaźni i ekologii dla wszystkich, którym zależy na szczęściu i dobru naszej planety. „Ainbo – strażniczka Amazonii” to efekt współpracy twórców i producentów „LEGO. Przygoda”, oscarowego „Happy Feet: Tupot małych stóp, „Rodziny Adamsów”, „Kumby”, „Zambezii” oraz hitowych gier wideo „Days Gone” i „Destiny 2”. W polskim dubbingu usłyszymy między innymi Marka Hucza i Jana Jurkowskiego – członków bijącej rekordy popularności Grupy Filmowej Darwin. Czarująca animacja, która przenosi widzów w sam środek amazońskiej dżungli, gdzie królują mityczne stwory, a duchy przodków przybywają z zaświatów, by wyciągnąć ku nam pomocną dłoń.

Ainbo dorasta w małej wiosce ukrytej w prastarej części amazońskiej dżungli. Pewnego dnia ze zdumieniem odkrywa, że raj, w którym żyje, jest zagrożony, a jej plemię to bynajmniej nie jedyni ludzie na świecie. Wkrótce Ainbo będzie musiała bronić swego ludu przed chciwością, zniszczeniem i sługami podstępnego władcy ciemności. Kierowana przez ducha  zmarłej mamy, mająca za towarzyszy oswojone zwierzęta – pancernika i tapira-obżartucha, Ainbo zrobi wszystko, żeby uratować swych ludzi i ocalić dziewiczą przyrodę Amazonii. Nieoceniona okaże się szczypta magii, pomoc oddanych przyjaciół oraz wsparcie przedwiecznego żółwia Motelo Mama.

 

Gatunek: animowany / przygodowy / komedia / fantasy

Produkcja: USA, Peru, 2020

Reżyseria: Jose Zelada, Richard Claus („Między nami wampirami”, „Złodziejaszki”)

Scenariusz: Larry Wilson („Rodzina Addamsów”, „Żukosoczek”), Jose Zelada, Richard Claus

Obsada: Marek Hucz i Jan Jurkowski z G.F.Darwin, Lila Sikorska, Aleksandra Kowalicka, Tomasz Borkowski

Czytany 328 razy Ostatnio zmieniany piątek, 15 październik 2021 10:13

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama