cinema.pl Artykuły

środa, 13 październik 2021 14:02

Pokazy pierwszej polskiej superprodukcji dokumentalnej o kitesurfingu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 15 października w czasie pokazów w  Multikinie w całej Polsce widzowie będą mogli zobaczyć pierwszy polski pełnometrażowy film o kitesufringu - „Allseasons”. Film pokazuje kitesurfing nie tylko jako dyscyplinę sportową, ale przede wszystkim jako pełną przygód, miłości i wolności pasję. 

 

Są̨ w życiu chwile, które zapadają̨ nam na zawsze w pamięć. Jednym z takich momentów jest na pewno pierwsze wejście na wodę, które wywołuje niezapomniane wrażenia. Zapierające dech w piersiach krajobrazy, najlepsi na świecie zawodnicy, najnowsze technologie realizacji, skomplikowane ewolucje oraz niczym nieskrępowana wolność, przygoda i poczucie więzi z naturą. Oto esencja „Allseasons”.

„Allseasons” to pełnometrażowy film dokumentalny, prezentujący m.in. style kitesurfingu oraz jego różnorodność w zależności od pory roku, w której jest uprawiany. Film jest hołdem złożonym wszystkim, którzy uprawiają ten niezwykły sport i żyją w zgodzie z naturą, realizując swoją największą pasję. To celebracja ekscytującego sportu, jego stylów i emocji z nim związanych. 

Debiutancka produkcja firmy specjalizującej się̨ w realizacjach sportowych planów filmowych Woodpecker Motion Pictures „Allseasons” ma szansę podbić serca nie tylko fanów kitesurfingu i innych sportów wodnych, ale również tych wszystkich, którzy kochają podróże, dobrą muzykę i filmy dokumentalne. Film pełen jest zapierających dech w piersiach scen i spektakularnych ujęć.

„Allseasons” realizowany był w wielu urzekających miejscach, m.in. w Polsce (Półwysep Helski, Gdynia, Ustka, Orzechowo, Puck, Tychy i Bielsko-Biała) w szwajcarskich Alpach, na Sardynii we Włoszech, Geilo w Norwegii, Egipcie (Morze Czerwone), oraz Hiszpanii (Fuerteventura, Tarifa).

Występują: 

Julia Damasiewicz, Katarzyna Blanka Lange, Olga Sarna, Julia Morkowska, Tusia Witkowskia, Dr inż. Benedykt Hac, Marek Rowiński Jr, Marek Rowiński Senior, Mikołaj Aleksander Gregier, Mark Shinn, Felix Kersten, Bruce Kessler, Valentin Launay, Błażej Ożóg, Janek Grzegorzewski, Łukasz Koński, Artur Sowa, Marek Bosowski, Mario Kraszewski, Jacek Oszczygieł, Kuba Jurkowski, Kuba Kapturski, Rafał Szukiel, Paweł Ratuś, Daniel Marzejon, Mateusz Włodarczyk, Sławomir Paćko, Michał Procajło, Piotr Karaś, Mateusz Włodarczyk oraz gościnnie Aaron Hadlow & Airton Cozzolino.

 

Multikina, w których odbędą się pokazy:

Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Pruszków, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż, Zabrze 

Czytany 267 razy Ostatnio zmieniany środa, 13 październik 2021 14:04

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama