cinema.pl Artykuły

środa, 13 październik 2021 13:15

Tajemnicze morderstwo początkiem wielkiej miłości!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Losy skromnego policjanta i dziewczyny z zamożnej rodziny przecinają się w chwili niespodziewanej tragedii. Ich najbliżsi zostają ofiarami tajemniczego morderstwa. Pogrożoną w rozpaczy parę połączą wspólna walka o odkrycie prawdy na temat zbrodni oraz gorące uczucie. Premiera już dzisiaj, o godz. godz. 15:00 na antenie Novelas+. 

 

Znana kuratorka sztuki -  Elisa Cantú – wraca do rodzinnego Meksyku na wymarzone przyjęcie urodzinowe. Tego samego wieczoru, uczciwy i dzielny policjant Leonardo Velasco, zaręcza się nauczycielką Julią, po tym, jak dowiaduje się, że spodziewają się dziecka. Żadne z nich nie spodziewa się tragedii, która na zawsze odmieni ich życie.

Po szczęśliwym wieczorze Leonardo wraca na posterunek, gdzie dostaje pilne wezwanie do dwóch ofiar śmiertelnych w okolicach Ajusco. Na miejsce zbrodni przyjeżdża także jego starszy brat, szef prokuratury José Luis. Leonardo dokonuje makabrycznego odkrycia - ciało jego narzeczonej leży obok ciała Augusta Cantú, milionera i ojca Elisy. Wydarzenie to wprowadza zamęt. Nikt nie wie, co łączyło zwykłą nauczycielkę z bogatym przedsiębiorcą. Sprawy przybierają jeszcze gorszy obrót dla Elisy, gdy na pogrzebie jej ojca pojawia się Darío, przemytnik sztuki. Handlarz z bronią w ręku żąda, by rodzina oddała to, co Augusto ukradł organizacji - w przeciwnym razie jej najbliżsi  poniosą konsekwencje.

Elisa rozpoczyna wyścig z czasem. Pragnie chronić bliskich i dowiedzieć się, co skłoniło jej ojca do nawiązania kontaktów z przestępcami. Również Leonardo wszczyna swoje prywatne śledztwo i postanawia obserwować Elisę, przeczuwając, że to ona może stanowić klucz do zagadki.

Z tej niebezpiecznej drogi ku prawdzie zrodzi się wielka historia miłości Elisy i Leonarda. Para walczyć będzie o swoje czucie, mimo wielu przeciwności losu. Czy odkryją bolesną prawdę o sekretach Julii i Augusta, które połączyły obie rodziny? Elisa stanie również przed dylematem: czy współpracować z mafią i ratować rodzinę, czy wyznać całą prawdę Leonardowi, stróżowi prawa, ze świadomością, że może to pociągnąć za sobą ryzyko utracenia miłości życia. Czy pogrąży się w imperium kłamstw?

W serialu gra między innymi Leticia Calderón – znana polskim widzom z kultowego serialu “Esmeralda”.

Premierowe odcinki IMPERIUM KŁAMSTW od 13 października, w środy o godz. 15:00 na antenie Novelas+. Serial dostępny będzie również w serwisie CANAL+ online na canalplus.com.  

IMPERIUM KŁAMSTW to kolejna produkcja, która wzbogaci ofertę Novelas+. Na widzów stacji czekają takie tytuły, jak:

© KANAL D

© KANAL D

 

ZAKAZANA MIŁOŚĆ

Adnan stracił żonę 11 lat temu i odtąd cały swój czas poświęca wychowywaniu córki Nihal i syna Bülenta. Rodzina mieszka w jednej z najlepszych dzielnic Stambułu. Dom dzielą z synem krewnego, który ma na imię Behlül, oraz z jego niańką, pół-Francuzką. Adnan przyjął chłopaka pod swój dach po tym, jak jego rodzice zginęli w wypadku. Mężczyzna nie wierzy, że spotka go jeszcze w życiu miłość, aż poznaje Bihter. To młoda kobieta, którą życie nie oszczędzało. Szuka zemsty. Adnan zakochuje się w niej i wkrótce biorą ślub. Bihter po ślubie zakochuje się w Behlül z wzajemnością. Ich potajemna miłość będzie miała wpływ na każdego z członków rodziny Adnana.

W rolach głównych: Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Hazal Kaya, Batuhan Karacakaya

© TELEMNUNDO

© TELEMNUNDO

 

W OBRONIE HONORU 

Trzej bracia Gallardo Arturo, Flavio i Samuel ciężko pracują na utrzymanie swojej rodziny, a ich oczkiem w głowie jest ukochana siostra, Alma. Łączy ją płomienny romans z Ignacio del Junco, który jest głową potężnego i bogatego rodu oraz właścicielem dobrze prosperującej hacjendy. Pewnego dnia Arturo, Flavio i Samuel otrzymują tragiczną wiadomość, że Alma zostaje znaleziona martwa nad rzeką Houston. Sekcja zwłok wykazuje, że dziewczyna była w ciąży. Bracia są przekonani, że sprawcą zbrodni jest Ignacio. W ich sercach rodzi się pragnienie zemsty.

W rolach głównych: Aaron Diaz, Ana Lorena Sánchez, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Scarlet Gruber, Christian de la Campa, Sonya Smith, Fabián Río.

© Most Production 

© Most Production

 

NIE OGLĄDAJ SIĘ

Życie Narin od najmłodszych lat nie było usłane różami – agresja ze strony nadużywającego alkoholu ojca, bieda. Mimo to, dzięki swojej determinacji i ciężkiej pracy, Narin udaje się wydostać z rodzinnej wioski i dostać na wymarzone studia prawnicze w Stambule. Tam, mimo różnic społecznych zaprzyjaźnia się z pochodzącą z bardzo bogatej rodziny Deniz. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę przez pojawienie się zazdrosnej młodszej siostry Deniz, Irmak i jej chłopaka Firata. Narin szybko uświadamia sobie, że Firat jest jej dawno zaginionym kochankiem. Co więcej, jej kancelaria zajmuje się sprawą Sermeta Karayela, który także jest postacią z jej przeszłości. Wkrótce Narin odkryje, że miłość, o której myślała, że była martwa, odrodzi się z popiołów silniejsza niż kiedykolwiek. Ale czy cienie przeszłości pozostawią Narin w spokoju?

W rolach głównych: Özgü Namal, İbrahim Çelikkol, Mustafa Üstündağ, Burçin Terzioğlu, Yasemin Allen.

Novelas+ to nowy kanał w całości poświęcony tureckim i południowoamerykańskim telenowelom, nadający niesamowite historie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Seriale o przyjaźni, miłości, trudnych relacjach, zdradach, pełne wątków sensacyjnych, ale również i metafizycznych. Charyzmatyczne bohaterki, interesujący bohaterowie, życiowe dramaty i emocjonujące historie. Novelas+ to rocznie ponad 1000 godzin nowych odcinków seriali pokazywanych premierowo w Polsce. Kanał dostępny jest dla abonentów platformy CANAL+ już od podstawowego pakietu, a wszystkie seriale można oglądać również w seriwisie CANAL+ online.

Czytany 173 razy Ostatnio zmieniany środa, 13 październik 2021 13:18

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama