cinema.pl Artykuły

środa, 06 październik 2021 11:08

Zimowe szaleństwo nad Potokiem!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Cartoon Network zaprasza na premierę 3. sezonu serialu „Craig znad Potoku”. Na najmłodszych widzów czeka podwójna dawka animowanych przygód chłopca z rodziny Williamsów i jego przyjaciół: stacja wyemituje odcinki specjalne i premierowe w ramach maratonu „Czas po szkole”. Emisja animacji od poniedziałku 11 października o 15:45

 

Jesienne perypetie Craiga Williamsa rozpoczną się od halloweenowych wydarzeń. Duchy? Czarownice? Zombie? Nic z tych rzeczy nie wystraszy chłopca! Ponieważ w odcinku specjalnym Craig wraz z Kelsey i J.P. będą mieli większe zmartwienia – muszą spłacić swój słodyczowy dług u Kit, która rządzi Drzewem Handlowym. Teraz przed bohaterami najtrudniejsza wyprawa po „Cukierek albo psikus”! Spróbują zebrać tyle słodyczy, aby w zamian Kit wpuściła ich do słynnego centrum przekąsek.

 

Cartoon Network zaprasza także na drugi odcinek specjalny kreskówki. Tym razem widzowie przeniosą się w zimową atmosferę. Craig wróci z ferii i ze zdziwieniem odkryje, że jego przyjaciele zniknęli z Potoku! Bez wahania wyruszy na misję ratunkową. W nowym sezonie bohaterowie zwrócą się do Wiedźm znad Potoku i wezmą udział w zimowych igrzyskach. Chłopiec postanowi też wybrać się w nieznaną wcześniej część lasu, gdzie spotka swoją dawną znajomą i rywalkę - Dzikonessę. 

 

 

Premiera 3. sezonu „Craig znad Potoku” wraz z odcinkami specjalnymi już w poniedziałek 11 października o 15:45 w Cartoon Network. 

Emisja od poniedziałku do piątku o 15:45 w Cartoon Network.

Czytany 351 razy Ostatnio zmieniany środa, 06 październik 2021 11:22

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama