cinema.pl Artykuły

środa, 06 październik 2021 11:04

Zabójczo przystojny GIULIO BERRUTI

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Kłóciły się o niego Doda i Maria Sadowska, mógł zagrać w „365 dniach”… Poznajcie Giulio Berrutiego, odtwórcę głównej roli w „Dziewczynach z Dubaju®”. Film w kinach od 26 listopada.

 

Rozkochał w sobie dwie siostry w komedii romantycznej „Walking on Sunshine”, ostatnio na ekranach kin można było wypatrzyć go u boku Ryana Reynoldsa i Samuela L. Jacksona w komedii sensacyjnej „Bodyguard i żona zawodowca”, a niedługo podbije serca polskich fanów, bowiem wciela się w główną rolę w głośnych „Dziewczynach z Dubaju”. Okazuje się jednak, że Giulio Berruti mógł zaskarbić sobie popularność w Polsce dużo szybciej – odrzucił bowiem propozycję głównej roli w filmie „365 dni”. Coś jednak ciągnęło go do Polski, ponieważ gdy tylko w jego ręce wpadł projekt filmu na podstawie afery dubajskiej, postanowił dać szansę polskiej przygodzie. Pierwszy raz pracuję z polską ekipą, aktorami i aktorkami i mam nadzieję, że to nie ostatni raz, bo to wszystko było wspaniałe. Spotkałem cudownych artystów, ludzi oddanych projektowi. Czułem się jak część rodziny. Wiem, że kurtuazja każe tak mówić, ale ja to naprawdę poczułem. Kiedy tu przyleciałem, mój agent powiedział mi: „Polacy są wrażliwi, ale potrafią być ostrzy i jeśli chcą ci coś powiedzieć, to powiedzą to wprost. Nie zapominaj, że podczas II Wojny Światowej rzucali się z końmi na czołgi. To bardzo dumny naród.” I ja to szanuję. Jestem Włochem i wychowywałem się w Rzymie, gdzie miałem okazję zapoznać się z bardzo silną, polską osobowością, jaką był papież Jan Paweł II czyli Karol Wojtyła. Miałem okazję poznać go jako dziecko i pamiętam, że był dumny, opanowany, a z jego oczu płynęło dobro. Byłem nim zafascynowany i mocno opłakiwałem jego śmierć. Myślę, że w ludziach, których tu poznałem, odnajduję ten sam rodzaj szlachetnego człowieczeństwa – podsumowuje swój pobyt w Polsce.

Bezwzględny Sam – zabójczo przystojny mężczyzna o arabskich korzeniach pełni w fabule „Dziewczyn z Dubaju” kluczową rolę. Nic więc dziwnego, że wybór aktora odgrywającego tę postać nie był prosty – producenci filmu długo nie mogli zdecydować się na odpowiednią osobę: Dla nas najważniejsze było to, żeby w filmie byli piękni mężczyźni. Chciałam mieć wspaniałych facetów w moim filmie, więc wybrałam ich sobie z Włoch – podsumowuje Dorota Rabczewska. Wraz z reżyserką Marią Sadowską spędziły długie godziny na przeglądaniu taśm castingowych. Zgłoszenia napływały z całego świata, ale to niebieskooki Włoch od początku przykuł uwagę Marii – Intuicja nas nie zawiodła i trafiłyśmy w dziesiątkę. Giulio naprawdę, oprócz, że świetnie wygląda i ma ogromny urok osobisty, dobrze gra, ale ma też świetne pomysły. Trochę się o niego kłóciłyśmy – przyznaje reżyserka. Okazuje się, że mimo iż Giulio zwrócił uwagę Dody podczas przeglądania zgłoszeń, nie była pewna tego wyboru. To jest niesamowite jak w trakcie castingów to się zmienia. Gdybyśmy powiedziały kogo na początku widziałyśmy w głównych rolach, to nikt by nam nie uwierzył. I faktycznie no nie do końca widziałam Giulio w tej roli, ale oddałam Marii rację, że to super strzał – przyznaje Doda. Aktor oczarował całą żeńską ekipę „Dziewczyn z Dubaju” – Fantastyczna rola. Cudowny człowiek. Gliulio był niezwykle sympatyczny, szarmancki, do tego dobrze zbudowany przystojniak – określają go Katarzyna Sawczuk i Katarzyna Figura. Giulio jest niesamowicie przystojnym, fotogenicznym facetem, bardzo profesjonalnym – wtóruje im Paulina Gałązka. O chemię na planie nie było trudno! Efekty będzie można podziwiać już 26 listopada, kiedy „Dziewczyny z Dubaju” zadebiutują na ekranach polskich kin.

Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju®” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. Oto nowy film wyprodukowany przez duet producencki: Dorotę Rabczewską i Emila Stępnia, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować przy hitach „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Pitbull. Ostatni pies”. Reżyserii podjęła się Maria Sadowska – autorka obsypanego nagrodami obrazu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Niespotykanego rozmachu i realizmu dodają zdjęcia, które były kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach. Na ekranie zobaczymy m.in.: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego. W obsadzie pojawiły się także zagraniczne gwiazdy: Giulio Berruti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…  

„Dziewczyny z Dubaju®” – teaser

https://youtu.be/xj6HISd3X-g

 

Doda – „Don’t wanna hide”

https://youtu.be/26z89VPIq3o

 

DZIEWCZYNY Z DUBAJU®

W kinach 26 listopada

 

Gatunek: dramat/ sensacja/ erotyczny

Produkcja: Ent One Studios Ltd. / Ent One Investments , Polska 2021

Scenariusz: Dimitrij Potochnik, Lucas Coleman, Piotr Stanisław, Markus Moretti, Max Turell

Współpraca scenariuszowa: Agnieszka Olejnik, Kornelia Strzelecka

Reżyseria: Maria Sadowska („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Dzień kobiet”)

Producent: Dorota Rabczewska („Pitbull. Ostatni pies”), Emil Stępień („Służby specjalne”, „Pitbull. Nowe porządki”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Pitbull. Ostatni pies”)

Producent kreatywny: Dorota Rabczewska

Obsada: Paulina Gałązka („Juliusz”, „Kobieta sukcesu”), Giulio Berruti („Walking on sunshine”, „Monte Carlo”, „Piekło Gabriela”), Katarzyna Sawczuk („Jak zostać gwiazdą”, „Córki dancingu”), Olga Kalicka („Rodzinka.pl”), Anna Karczmarczyk („Galerianki”, „Pitbull. Nowe porządki”), Katarzyna Figura („7 uczuć”, „Panie Dulskie”), Jan Englert („Bogowie”, „Lejdis”), Beata Ścibakówna („Układ zamknięty”), Józef Pawłowski („Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, „Miasto 44”), Iacopo Ricciotti („Giorno di gloria”, „Il giorno della patata”, „Way Back Home”), Andrea Preti („Un nemico che ti vuole bene”), Luca Molinari („The Lady from the Sea”)

Film inspirowany wydarzeniami opisanymi w książce Piotra Krysiaka „Dziewczyny z Dubaju”

Czytany 397 razy Ostatnio zmieniany środa, 06 październik 2021 11:08

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama