cinema.pl Artykuły

środa, 06 październik 2021 10:22

Pierwszy raz w kinie - Helios zaprasza na wyjątkowe seanse dla całej rodziny

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już w najbliższą niedzielę sieć kin Helios zaprosi swoich najmłodszych widzów na niepowtarzalny seans z cyklu „Pierwszy raz w kinie”. Dzięki temu wydarzeniu pierwsza wizyta w kinie małych kinomanów z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem, które stanie się ważnym momentem dla całej rodziny. 

 

Ten wyjątkowy moment zbliża się wielkimi krokami! Już 10 października, o godzinie 10:30, na najmłodszych widzów czekać będzie pokaz pozytywnych bajek z serii „Przytul mnie”. Repertuar proponowany w ramach sensów filmowych z cyklu „Pierwszy raz w kinie” to gwarancja najlepszych, bezpiecznych i mądrych treści. Na kinowej sali światło będzie jedynie lekko przygaszone, tak by najmłodsi czuli się komfortowo od pierwszych chwil spędzonych w świecie wielkiego ekranu. Pamiątkowy dyplom i piękny balon? To kolejne elementy, które zapadną w pamięć najmłodszych! 

„Przytul mnie” to animowany serial 2D dla dzieci, opowiadający o radosnym i pełnym przygód życiu Taty Misia i Małego Misia. W zabawny, a jednocześnie prawdziwy sposób portretuje wyjątkową więź między ojcem a synem. Historie w poszczególnych odcinkach niosą ze sobą wyłącznie pozytywny przekaz, podkreślają rolę małych gestów i wspólnego spędzania czasu, dzięki którym tworzymy i utrzymujemy dobre relacje. Serial prezentowany jest w ramach cyklu #bajkizpolski, który reprezentują także inne wartościowe rodzime seriale, takie jak „Pamiętnik Florki” czy „Żubr Pompik”.

Na seanse z cyklu „Pierwszy raz w kinie” obowiązuje cennik repertuarowy kina familijnego, przy czym bilet kupuje tylko opiekun – dzieci, jako wyjątkowi goście tego wydarzenia, uczestniczą w nim nieodpłatnie. Szczegółowe informacje dostępne są na: www.helios.pl/prwk. 

Czytany 350 razy Ostatnio zmieniany środa, 06 październik 2021 11:02

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama