Wydrukuj tę stronę

cinema.pl Artykuły

niedziela, 03 październik 2021 14:51

CANAL+ prezentuje pierwszy trailer i plakat do THE OFFICE PL

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 22 października premiera THE OFFICE PL. W oczekiwaniu na rodzimą produkcję, opartą o oryginalne polskie scenariusze, w serwisie CANAL+ online pojawią się wszystkie sezony amerykańskiego THE OFFICE.

 

Wyraziści bohaterowie oraz potężny ładunek humoru wyprowadzającego ze strefy komfortu – tak w skrócie można opisać format THE OFFICE. Za sprawą brytyjskiego oryginału, jak i genialnej amerykańskiej adaptacji, serial zdobył miliony fanów na całym świecie, łącząc w sobie cechy klasycznego sitcomu z estetyką paradokumentu i ucieleśniając tym samym gatunek mockumentary.

22 października fani tytułu będą mogli obejrzeć polską wersję serialu THE OFFICE PL, w której na pewno nie zabraknie kontrowersyjnego humoru i współczesnych, prawdziwie polskich kontekstów. Już dzisiaj widzowie mogą zapoznać się z pierwszym trailerem produkcji, który zaprasza widzów do siedleckiego biura firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej „Kropliczanka”.  

Od 1.10, w każdy kolejny piątek, w CANAL+ online pojawią się po dwa sezony amerykańskiej wersji kultowego hitu: 8 października (sezon 3 i 4), 15 października (sezon 5 i 6) oraz 22 października (sezon 7, 8 i 9).  

Za polską wersję THE OFFICE, tworzoną przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska, odpowiadają reżyser Maciej Bochniak oraz producenci Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński. Za scenariusz odpowiedzialny jest Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło i Mateuszem Zimnowodzkim, zaś za zdjęcia odpowiada Paweł Chorzępa. Kierownikiem literackim jest Michał Oleszczyk. Koproducentem serialu jest Comedy Central Polska.

Czytany 387 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 03 październik 2021 15:05

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież