cinema.pl Artykuły

czwartek, 30 wrzesień 2021 22:45

"Piątek na Bonda" w RMF FM

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Z okazji premiery najnowszego filmu o Jamesie Bondzie RMF FM przez cały dzień rozdawać będzie zaproszenia do kin w całej Polsce na seanse najnowszej produkcji o szpiegu 007 „Nie czas umierać”.

 

1 października w RMF FM upłynie pod hasłem „Piątek na Bonda”. Prezenterzy radia poprowadzą programy w bondowskich strojach – na profilach stacji w mediach społecznościowych w smokingach i z muchami zobaczyć będzie można m.in. Jacka Tomkowicza i Mateusza Opyrchała, a w zjawiskowej sukni „Byle do piątku” poprowadzi Ola Filipek. Na antenie pojawią się najsłynniejsze przeboje z kolejnych filmów o Agencie Jej Królewskiej Mości w specjalnej, bondowskiej oprawie dźwiękowej.

W przedpołudniowym i popołudniowym programie wygrać będzie można zaproszenia na seanse „Nie czas umierać” i filmowe gadżety. Otrzymają je Dziewczyny Bonda RMF FM, czyli słuchaczki, które przebiorą się tego dnia w niezwykłe suknie i pochwalą się swoimi zdjęciami na profilach radia na Instagramie i Faceboooku.

Również 1 października RMF FM weźmie udział w Trzecim Ogólnopolskim Dniu Polskiej Muzyki. Podobnie jak w innych stacjach w kraju, m.in. w RMF MAXXX i RMF Classic, przez godzinę od 10 do 11 na antenie grane będą wyłącznie polskie utwory. Usłyszeć będzie można zarówno ostatnie hity jak i klasyczne przeboje. Dzień Polskiej Muzyki organizuje Fundacja Empower Poland. Jest to kampania społeczna promująca polską muzykę i zwiększająca świadomości Polaków na temat znaczenia muzyki dla rozwoju polskiej kultury i gospodarki.

 

RMF FM to największa rozgłośnia radiowa w Polsce, codziennie gromadzi 8,9 mln słuchaczy, a jej udział w czasie słuchania wynosi blisko 30%. Stacja nadaje „Najlepszą Muzykę” w formacie AC (adult contemporary) – przeboje z ostatnich dekad. RMF FM uznawane jest za jedno z najszybszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji. „Fakty RMF FM” nadawane co godzinę, a rano i wieczorem – co pół, przygotowuje zespół kilkudziesięciu dziennikarzy, reporterów lokalnych i korespondentów zagranicznych.

Czytany 310 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 30 wrzesień 2021 22:47

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama