cinema.pl Artykuły

czwartek, 30 wrzesień 2021 22:30

Co wydarzyło się w serialu „RYSA”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 5 października o 21:00 w AXN zobaczymy kontynuację serialowej adaptacji bestsellerowych powieści Igora Brejdyganta, pt. „Układ”. W „Układzie” zobaczymy dalsze losy bohaterów, których poznaliśmy w pierwszej części produkcji, pt. „Rysa”. Zachęcamy do obejrzenia wideo, w którym podsumowujemy najważniejsze wydarzenia z pierwszej części serialu.

 

RYSA – podsumowanie serialu

Rysa" to pierwsza część cyklu kryminalnego autorstwa Igora Brejdyganta. Jej bohaterką jest Monika Brzozowska, policjantka po przejściach, pracująca w warszaw...

Premiera serialu Układ już 5 października o godz. 21:00. Kolejne odcinki emitowane będą w każdy wtorek o 21:00 w AXN.

Układ opowiada historię komisarz Moniki Brzozowskiej, która nie może podnieść się psychicznie po dramatycznych wydarzeniach poprzedniego sezonu serialu. Wysłana na przymusowy urlop wraca do nałogu, który przed laty niemal doprowadził ją do śmierci. W tym czasie zaczynają ginąć świadkowie, którzy mieli pomóc w rozbiciu szajki pedofilskiej, na której trop wpadła Brzozowska. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie członkowie grupy przestępczej odpowiadają za morderstwa. Sprawa okazuje się jednak znacznie bardziej skomplikowana, a bycie oprawcą nie wyklucza bycia ofiarą. Na ekranie ponownie zobaczymy m.in. Julię Kijowską, Dawida Ogrodnika, Kingę Preis, Mariusza Ostrowskiego, Zuzannę Zielińską i Sylwię Juszczak-Krawczyk. Do obsady dołączyli również Adam Woronowicz i Piotr Witkowski.

Czytany 293 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 30 wrzesień 2021 22:36

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama