cinema.pl Artykuły

środa, 29 wrzesień 2021 11:16

Netflix: Lista tytułów z opisami PAŹDZIERNIK 2021

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Żegnamy wrzesień, witamy jesień! W tym miesiącu na Netflix czeka nas przede wszystkim premiera polskiego filmu „Hiacynt” nagrodzonego za scenariusz Marcina Ciastonia na 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Przygotowaliśmy nie lada gratkę dla wielbicieli Lady Di - muzyczną historię  „Diana: Musical” o życiu królowej wszystkich serc. Z kolei w trzecim sezonie serialu „Ty” poznamy dalsze losy osobliwej pary - Love i Joe - którzy sprawdzą się w roli rodziców.

 

W październiku zobaczymy również film „Armię złodziei”, kontynuację głośnej „Armii umarłych” od Zacka Snydera. Nie zapomnieliśmy także o nadchodzącym Halloween! Na Netflix pojawi się nowość od twórców „Stranger Things” - horror „Ktoś jest w twoim domu” i film o krwiożerczych wampirach z Los Angeles - „Nocne kły”. Fani grozy z pewnością ucieszą się również z drugiej części polskiego slashera „W lesie dziś nie zaśnie nikt”.

 

W najnowszym odcinku Netflix Studio porozmawiamy o tytułach dla nastolatków - naszych ulubionych serialowych szkołach, o fenomenie tego rodzaju fabuły, o uczniach i nauczycielach oraz o obrazie młodzieży i jego przełożeniu na realia. 

Pełna lista tytułów:

https://drive.google.com/file/d/1cjV2z9SmtnCpSsvOJ6rQaviI0E_k9E_j/view

Czytany 472 razy Ostatnio zmieniany środa, 29 wrzesień 2021 11:22

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama