cinema.pl Artykuły

środa, 29 wrzesień 2021 10:46

Górska i Olszański oraz wzruszające wyznania w nowym programie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Joanna Górska i Tomasz Olszański w nowym programie Czwórki „Kocham. Przepraszam. Dziękuję"

 

Znanych dziennikarzy – Joannę Górską i Michała Olszańskiego – już od najbliższej soboty, 2 października, będzie można oglądać w nowym programie Czwórki „Kocham. Przepraszam. Dziękuję”, przedstawiającym prawdziwe historie, w jakich kluczową rolę odegrają trzy tytułowe zwroty.  

Chociaż to słowa z pozoru najprostsze, jedne z pierwszych, jakich uczymy się w każdym języku, to często nie przychodzą łatwo, nawet wtedy, gdy są najbardziej potrzebne. Czasem trudno się na nie zdobyć i łatwo o nich zapomnieć, mogą jednak zmienić bardzo wiele i wzbudzić ogromne emocje, o czym będzie można się przekonać  w kolejnych odcinkach programu emitowanych w soboty o godz. 20 w Czwórce.

W każdym z nich zobaczymy kilku bohaterów – zwykłych ludzi, którzy w trosce o relacje z ważnymi dla siebie osobami pragną w szczególny sposób wyrazić swoje uczucia słowami: „kocham”, „przepraszam” lub „dziękuję”. Pomogą im w tym prowadzący program: dziennikarze Joanna Górska i Michał Olszański oraz specjaliści, którzy swoją markę budują w Internecie – autorka najpopularniejszego kanału  o relacjach damsko-męskich na YouTube Anna Szlęzak i trener motywacyjny Piotr Cielecki. To oni będą powiernikami zwierzeń bohaterów,  będą ich też wspierać i towarzyszyć im w przygotowaniach oraz podczas wzruszających spotkań, na których padną wypowiedziane z głębi serca słowa. Każdy z prowadzących wybiera bohatera, któremu chciałby pomóc, odnosząc się do jego sytuacji przez pryzmat własnej wrażliwości, własnych wspomnień i emocji, swojego bagażu doświadczeń i życiowych lekcji.  

W programie poznamy m.in.: Arka, który po 20 latach więzienia za niepopełnione morderstwo nie potrafi wyrażać uczuć, choć bardzo kocha żonę, będącą dla niego oparciem przez cały ten czas;  Sebastiana winnego przeprosiny siostrze, której nie traktował najlepiej; Ewelinę, planującą podziękowania dla wyjątkowej kobiety czy Grzegorza pragnącego podziękować koledze za hojny dar dla chorego chrześniaka.

Czytany 282 razy Ostatnio zmieniany środa, 29 wrzesień 2021 10:55

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama