cinema.pl Artykuły

wtorek, 28 wrzesień 2021 20:53

James Bond w Cinema City

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nie czas umierać – najnowszy film z Jamesem Bondem, a jednocześnie ostatni z serii, w którym w rolę szpiega wciela się Daniel Craig – pojawi się na ekranach w Cinema City już 1 października. Dzień wcześniej, 30 września, kino zaprasza fanów najsłynniejszego agenta na bondowską atrakcję: maraton filmów o agencie 007. Widzowie Cinema City zobaczą Skyfall, Spectre a następnie premierę Nie czas umierać. Bohaterem nadchodzącego weekendu będzie z pewnością Daniel Craig w swojej najsłynniejszej roli, a tylko Cinema City umożliwi przeżywanie jego przygód w pełnej palecie emocji dzięki formatom IMAX, 4DX, VIP oraz ScreenX.

 

Nie czas umierać, podobnie jak poprzednie części bondowskiej serii, jest filmem w którym ważną rolę odgrywają efekty specjalne – sceny pościgów szybkimi samochodami, nowinki technologiczne, dzięki którym Bond zyskuje przewagę nad przeciwnikiem, a do tego egzotyczna sceneria wielu wątków. Legendarny agent ma do dyspozycji coraz bardziej wyrafinowane narzędzia, a widz poprzez najnowsze technologie kinowe może w coraz większym stopniu wnikać w akcję filmową. Już nie tylko IMAX, ale także 4DX oraz ScreenX – seanse Nie czas umierać obejrzane w tych formatach pozwolą całkowicie oddać się długo wyczekiwanym bondowskim emocjom. Dodatkowo, oglądając film w specjalnej Strefie VIP Cinema City, będzie można poczuć się tak elegancko, jak sam Agent Jej Królewskiej Mości.

Nie czas umierać to ostatni film z serii, w którym zobaczymy Daniela Craiga. Zamyka on pewną epokę, gdyż z tym aktorem seria wkroczyła w XXI wiek – Bond w wykonaniu Craiga nie tylko wizualnie różnił się od poprzedników, ale także zyskał więcej ludzkiego wymiaru, dając się poznać jako człowiek z krwi i kości, którym targają wątpliwości i uczucia. Bohater grany przez Craiga zachowa swój charakter również we wchodzącej właśnie do kin części: James Bond po opuszczeniu czynnej służby cieszy się spokojnym życiem na Jamajce, ale nie potrafi odmówić, gdy jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja, w której zadaniem Bonda będzie uratowanie porwanego naukowca okaże się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać. Trop prowadzić będzie do tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

Film wyreżyserował Cary Joji Fukunaga, a w role pozostałych bohaterów filmu wcielą się m. in. zdobywca Oscara Rami Malek (Safin),  Léa Seydoux (Madeleine Swann), Ralph Fiennes (M), Ana de Armas (Paloma) oraz Ben Whishaw (Q). 

 

Maraton James Bond – 30 września

Specjalnie dla fanów agenta 007 i Daniela Craiga Cinema City przygotowało atrakcję – wieczór z Bondem. W trakcie maratonu filmowego pokazane zostaną Skyfall, Spectre oraz premierowo Nie czas umierać.   

Skyfall  (18:30) - lojalność agenta 007 wobec M zostaje wystawiona na próbę po ataku na siedzibę MI6 i kradzieży tajnych danych. Trop wiedzie do osoby z przeszłości szefowej brytyjskiego wywiadu.

Spectre (21:20) - James Bond stara się odkryć prawdę dotyczącą złowrogiej organizacji WIDMO. Tymczasem w Londynie M toczy polityczną batalię o przyszłość MI6.

Nie czas umierać (0:01) - na prośbę swojego starego przyjaciela, Felixa Leitera z CIA, James Bond bierze udział w misji odbicia porwanego naukowca. Trop prowadzi do niebezpiecznego złoczyńcy.

 

Cinema City zaprasza do kin już 30 września na maraton, a od 1 października na seanse premierowe – film zadebiutuje na ekranach w ramach specjalnego seansu wyświetlanego o godzinie 0:07. Szczegółowy repertuar dostępny na  www.cinema-city.pl.

Czytany 318 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 wrzesień 2021 20:56

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama