cinema.pl Artykuły

piątek, 24 wrzesień 2021 19:28

Krzysztof Ibisz w serialu!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już w najbliższą sobotę, o godzinie 20:05 w Polsacie kolejne dwa odcinki serialu „Kuchnia”! Gościnnie na ekranie zobaczymy Osobowość Polsatu - prezentera Krzysztofa Ibisza.

 

W ósmym odcinku serialu „Kuchnia” (emisja 20:35) zagra Krzysztof Ibisz. Wcieli się w postać prowadzącego kulinarny show telewizyjny, w którym udział wezmą Szef Kuchni restauracji „Claude Monet” oraz Helena Szparaga z restauracji „Arcobaleno”. Jak zakończy się ten pojedynek? Odpowiedź w tę sobotę w Polsacie. 

odcinek 7

Krzysiek (Kamil Piotrowski) proponuje Maksowi (Patryk Cebulski), aby z nim zamieszkał. Tego samego dnia Natka (Paulina Lasota) zostaje wyrzucona z mieszkania przez właścicielkę. Krzysiek również ją zaprasza do wspólnego zamieszkania. Po oparzeniu języka octem Wiktor (Tomasz Karolak) traci smak. Po tym, jak jeden z klientów wypluwa na talerz źle doprawione danie, orientuje się, że jego kucharze zawsze mówią mu, to co chce usłyszeć i niekoniecznie jest to prawda. Zarządza, że od tego dnia mają mu mówić prawdę. Kucharze bardzo ochoczo zdobywają się na szczerość wobec szefa. Borys (Eryk Lubos) zapowiada swoją wizytę w restauracji z bardzo ważnym gościem, życzy sobie uraczyć swojego gościa popisowym daniem szefa kuchni. Niestety, dalej nie ma smaku i nie jest w stanie przygotować dania. Kucharze oferują swoją pomoc i wspólnymi siłami gotują popisowe danie.

odcinek 8

Szef Wiktor (Tomasz Karolak) bierze udział w kulinarnym telewizyjnym show, którego prowadzącym jest sam Krzysztof Ibisz. Ku jego zdumieniu, okazuje się, że jego konkurentką jest Helena Szparaga (Marta Żmuda-Trzebiatowska) z restauracji Arcobaleno. Wiktor oczywiście nie szczędzi złośliwych uwag na wizji pod adresem konkurentki. Sprowokowana Helena zakłada się z nim, że wytrzyma jeden dzień jako Szef w Kuchni Claude Monet. Chociaż Helenie dzięki swoim uprzejmym metodom zarządzania szybko udaje się zjednać sympatię początkowo sceptycznie nastawionych kucharzy, w miarę przybywania zamówień w kuchni traci kontrolę nad wszechobecnym chaosem. Ostatecznie nawet spokojna Helena zaczyna ubliżać kucharzom. Okazuje się, więc że silna ręka szefa Wiktora jest niezbędna w zespole Claude Monet.

 

 

***

 

Serial „Kuchnia” opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji „Claude Monet”, specjalizującej się w kuchni francuskiej. Głównym bohaterem serialu jest mistrz wpadek - początkujący kucharz Maks (Patryk Cebulski). Nowa praca, a przede wszystkim utytułowany, ale i wybuchowy szef Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak) stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Wiktoria Gonczar (Maria Dębska) w roli temperamentnej pani manager,  zarządza restauracją, ale też interweniuje w sprawach dotyczących personelu. Sama wplącze się w romans z jednym z pracowników….który mocno namiesza w jej życiu i restauracji. Borys Szulc (Eryk Lubos) jako charyzmatyczny właściciel, dba głównie finanse restauracji. Natomiast Helena Sokołowska (Marta Żmuda –Trzebiatowska) czyli szefowa kuchni konkurencyjnej restauracji, nie raz wprowadzi zamęt w „Claude Monet”. Nie mniej ważną rolę odgrywają kucharze i obsługa restauracji, którzy biją się o aprobatę szefa, przekupują swoich przełożonych i siebie nawzajem.  Mają swoje tajemnice,  wplątują się w skomplikowane miłosne relacje, snują intrygi które niejednokrotnie doprowadzają do komicznych katastrof. 

Czytany 281 razy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama