cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 20 wrzesień 2021 09:48

Kim jest Komendant Kuźniak z serialu „Układ”?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Kim jest nowy szef Moniki Brzozowskiej w serialu „Układ”? Czy Brzozowska będzie mogła mu zaufać? Obejrzyj wideo, w którym Adam Woronowicz przedstawia swojego bohatera.

 

Premiera serialu „Układ” już 5 października o godz. 21:00 w AXN. Kolejne odcinki emitowane będą w każdy wtorek o 21:00.

O Komendancie Kuźniaku:

Inspektor Kuźniak to policjant kryminalny z wieloletnim doświadczeniem. Pojawia się na komendzie wypełniając wakat po swoim poprzedniku, podinspektorze Stasiaku. Kuźniak jest człowiekiem nieprzynależącym do jakiejkolwiek frakcji politycznej i swoje nowe stanowisko zawdzięcza głównie profesjonalizmowi. Po zajęciu fotela komendanta stara się rozeznać w sytuacji, zrozumieć, o co chodziło w śledztwie prowadzonym przez Monikę. Kiedy orientuje się, jak bardzo skomplikowana to sprawa, początkowo próbuje zrzucić odpowiedzialność na Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wkrótce zdaje sobie jednak sprawę, że w ABW śledztwo może zostać umorzone. Ryzykując karierę, decyduje się pomóc Monice, Agacie i Wareckiemu w prowadzeniu działań na własną rękę.

Adam Woronowicz w serialu UKŁAD – premiera telewizyjna 5.10 o 21:00 w AXN!

„Układ” - druga część cyklu kryminalnego autorstwa Igora Brejdyganta opowiada historię komisarz Moniki Brzozowskiej, która nie może podnieść się psychicznie ...

www.youtube.com

 

 

 

 

 

 

O Adamie Woronowiczu:

 

 

 

Aktor teatralny i filmowy. Urodził się w 1973 roku w Białymstoku. Ukończył warszawską Akademię Teatralną w 1997 roku. Zadebiutował gościnnym udziałem w spektaklu Śleboda, czyli cenniejsi jesteście niż wróble na małej scenie Teatru Powszechnego. W latach 1997-2000 był aktorem stołecznego Teatru Rozmaitości, a potem Teatru Powszechnego. Występował gościnnie również w Teatrze Ateneum w Warszawie, Teatrze Współczesnym we Wrocławiu i Teatrze Wierszalin w Supraślu. Od 2010 roku ponownie związany jest z TR Warszawa. Można go było zobaczyć w takich filmach jak Popiełuszko. Wolność jest w nas, Najlepszy, 7 uczuć, Pitbull. Ostatni pies. Znany jest również z ról w serialach, m.in. Diagnoza, Czas honoru, Kod genetyczny.

Czytany 403 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 wrzesień 2021 09:50

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama