cinema.pl Artykuły

sobota, 18 wrzesień 2021 21:32

Trzeci sezon serialu „Szpital New Amsterdam” tylko na kanale FOX!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 13 października, po raz pierwszy w Polsce wyłącznie na kanale FOX, długo wyczekiwana premiera trzeciego sezonu serialowego hitu - “Szpital New Amsterdam”! Nowe odcinki z dalszymi losami dr. Maksa Goodwina i jego nowojorskiej ekipy będą dostępne tylko w telewizji FOX w każdą środę o godzinie 22:00. Na fanów czekać będą wieczory pełne emocji i wzruszeń. Z trzeciego sezonu dowiemy się między innymi jak potoczy się życie zawodowe i prywatne bohaterów, z czym przyjdzie im się mierzyć, a także jakie wyzwania będą na nich czekać.

 

Trzeci sezon składa się z czternastu godzinnych odcinków. Czego możemy spodziewać się po najświeższej, wyczekiwanej z niecierpliwością produkcji, która podbiła serca polskich widzów? Środowe wieczory z telewizją FOX z pewnością dostarczą wiele emocjonujących i wzruszających scen, szybkich zwrotów akcji oraz niezmiennego zaangażowania w naprawę zepsutego systemu opieki zdrowotnej. Tym razem, dodatkowo, na drodze lekarzy stanie globalna pandemia Covid-19. Będziemy świadkami ich zaciekłej walki na froncie z koronawirusem. Poznamy również szpitalną perspektywę sytuacji, której wszyscy doświadczyliśmy. Co najważniejsze, niezależnie od wydarzeń, ekipa Maksa Goodwina niezmiennie pozostaje pełna optymizmu i zaangażowania w zrewolucjonizowanie opieki zdrowotnej, dając tym samym nadzieję na lepsze jutro.

Nowy sezon “Szpitala New Amsterdam” będzie można oglądać w każdą środę, rozpoczynając od 13 października, o godzinie 22:00 wyłącznie na kanale FOX.

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać serialu i jego bohaterów, FOX przygotował maratony ze “Szpitalem New Amsterdam”. Odcinki 1 i 2 sezonu można oglądać na kanale FOX w każdą sobotę i niedzielę od godziny 11:00.

W serialu występują: Ryan Eggold – dr Maks Goodwin, Freema Agyemanas jako Dr Hana Sharpe, Janet Montgomery w roli Dr Laury Bloom, Jocko Simsas jako Dr Floyd Pearson, Anupam Kheras, czyli serialowy Dr Anil Kapoor oraz Tyler Labineas - Dr IggyFrome.

„Szpital New Amsterdam” to adaptacja książki "Twelve Patients: Life and Death at Bellevue Hospital" autorstwa Erica Manheimera. Ten kultowy dramat medyczny został wyprodukowany przez Universal Television, Pico Creek Productions oraz Mount Moriah i podbija serca widzów na całym świecie. Fabuła serialu skupia się na dr Maksie Goodwinie, dyrektorze medycznym, któremu zależy, aby szpitalowi przywrócić dawną świetność.

Czytany 504 razy Ostatnio zmieniany sobota, 18 wrzesień 2021 21:41

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama