cinema.pl Artykuły

środa, 15 wrzesień 2021 12:22

Z rodziną najlepiej wychodzi się… do kina!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Kto nie pamięta filmu „Dzieciak rządzi”, przebojowej animowanej komedii nominowanej do Oscara, powinien jak najszybciej nadrobić zaległości. Tym razem rządzić będzie bowiem rodzinka! I to dosłownie, bo już w najbliższy weekend (18 i 19 września), na godzinę 12.30 kina Helios zaplanowały rewelacyjną atrakcję dla całej rodziny! 

 

Kto nie lubi quizów i konkursów? Bezsprzecznie kochają je dzieci! Właśnie z myślą o najmłodszych widzach Helios przygotował niespodzianki, które będą towarzyszyć przedpremierowym pokazom komedii „Rodzinka rządzi”. 

Kto raz zobaczy film „Rodzinka rządzi”, ten z pewnością będzie chciał do niego powracać! Tim i jego mały braciszek Ted, czyli słynni bracia Templeton, są już dorośli i niewątpliwie oddalili się od siebie. Tim ma żonę i jest ojcem, a Ted jest bogatym prezesem. Tim i jego żona Carol mieszkają na przedmieściach ze swoją superinteligentną 7-letnią córką Tabithą oraz uroczą małą Tiną. Tabitha uwielbia swojego wuja Teda i chce pójść w jego ślady. Mała Tina ujawnia, że jest tajną agentką BabyCorp z misją odkrycia mrocznych sekretów szkoły Tabithy i jej tajemniczego założyciela, doktora Erwina Armstronga. Dzięki niej bracia Templeton zyskają szansę na ponowne zbliżenie się do siebie i odkrycie, co w życiu tak naprawdę ma znaczenie.

Kto chce zyskać gwarancję rewelacyjnej zabawy, powinien jak najszybciej zarezerwować czas w nadchodzący weekend, wejść na stronę www.helios.pl/rodzinkarzadzi i zaopatrzyć się w bilety. Uwaga! Sieć nie bierze odpowiedzialności za niekontrolowane wybuchy śmiechu podczas seansów

Czytany 326 razy Ostatnio zmieniany środa, 15 wrzesień 2021 12:24

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama