cinema.pl Artykuły

środa, 15 wrzesień 2021 10:46

Cinema City - Konkurs na Dzień w stylu Bonda

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nie czas umierać – najnowszy film z Jamesem Bondem w kinach 1 października, a już dziś można kupować bilety w przedsprzedaży w Cinema City i wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są niesamowite nagrody. Przelot helikopterem, kolacja w doskonałej restauracji, nocleg w 5. gwiazdkowym hotelu a także udział w uroczystej, polskiej premierze filmu w IMAX Sadyba 29 września – to wszystko na wyciagnięcie ręki, dla zwycięzcy konkursu organizowanego przez Cinema City. Konkurs trwa od 13 do 23  września 2021.

 

Kupując bilet w przedsprzedaży pomiędzy 13 a 23 września na najnowszą część przygód Agenta Jej Królewskiej Mości - Nie czas umierać, można wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest niezwykła nagroda – dzień pełen luksusu w stylu Jamesa Bonda oraz udział w uroczystej, polskiej premierze filmu w IMAX. 29 września zwycięzca konkursu spędzi pełen emocji dzień w Warszawie – zobaczy miasto z pokładu helikoptera, zje kolację w doskonałej japońskiej restauracji Nobu, weźmie udział w premierze filmu Nie czas umierać w IMAX Sadyba, a następnie spędzi noc w Hotelu Marriott. Ponieważ Agent 007 nie lubił samotności, dlatego zwycięzca ten wyjątkowy dzień będzie mógł przeżyć ze swoją osobą towarzyszącą. Regulamin konkursu oraz wszystkie szczegóły dostępne są na stronie http://www.konkurs.cinema-city.pl/. 

Nie czas umierać to najnowszy film z Danielem Craigiem w roli Jamesa Bonda, w którym jednocześnie aktor ten żegna się z rolą agenta 007. Wielokrotnie przekładana data premiery mocno zaostrzyła apetyty milionów fanów najsłynniejszego szpiega w służbie Jej Królewskiej Mości. Cinema City od 13 września prowadzi przedsprzedaż biletów na ten tytuł, w tym na seanse w formatach IMAX, 4DX, VIP oraz ScreenX. Kupując bilet z wyprzedzeniem, można mieć pewność, że w premierowy weekend zobaczy się film z najlepszych miejsc na widowni. A jest na co czekać – James Bond powraca z zawodowej emerytury na prośbę przyjaciela z CIA i realizując przysługę, musi zmierzyć się z tajemniczym złoczyńcą, dysponującym nową, niezwykle niebezpieczną technologią. 

Czytany 384 razy Ostatnio zmieniany środa, 15 wrzesień 2021 11:11

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama