cinema.pl Artykuły

sobota, 11 wrzesień 2021 20:53

Tylko dziecko dżungli może uratować Amazonię!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Tylko dziecko dżungli może uratować Amazonię! Zobaczcie zwiastun animacji „Ainbo – strażniczka Amazonii”. Film z dubbingowym udziałem członków G.F. Darwin w kinach 15 października.

 

Od zarania dziejów mieszkańcy Amazonii żyli w idealnej harmonii z naturą. Postęp cywilizacyjny i wycinka lasów zburzyła ten spokój – dżungla jest teraz w wielkim niebezpieczeństwie. Tylko jedna osoba może położyć kres zagładzie i przywrócić Amazonię do życia – młoda wojowniczka Ainbo. Już dziś poznajcie bohaterkę z wielkim sercem, jej szalonych przyjaciół i zanurzcie się w świat pięknej natury w zwiastunie animacji „Ainbo – strażniczka Amazonii” – w kinach od 15 października.

Inspirowana legendami opowieść o dorastaniu, magii i pierwotnej sile natury. Wspaniała lekcja przyjaźni i ekologii dla wszystkich, którym zależy na szczęściu i dobru naszej planety. „Ainbo: Spirit of Amazonia” to efekt współpracy twórców i producentów „LEGO. Przygoda”, oscarowego „Happy Feet: Tupot małych stóp, „Rodziny Adamsów”, „Kumby”, „Zambezii” oraz hitowych gier wideo „Days Gone” i „Destiny 2”. W polskim dubbingu usłyszymy między innymi Marka Hucza i Jana Jurkowskiego – członków bijącej rekordy popularności Grupy Filmowej Darwin. Czarująca animacja, która przenosi widzów w sam środek amazońskiej dżungli, gdzie królują mityczne stwory, a duchy przodków przybywają z zaświatów, by wyciągnąć ku nam pomocną dłoń.

Ainbo dorasta w małej wiosce ukrytej w prastarej części amazońskiej dżungli. Pewnego dnia ze zdumieniem odkrywa, że raj, w którym żyje, jest zagrożony, a jej plemię to bynajmniej nie jedyni ludzie na świecie. Wkrótce Ainbo będzie musiała bronić swego ludu przed chciwością, zniszczeniem i sługami podstępnego władcy ciemności. Kierowana przez ducha  zmarłej mamy, mająca za towarzyszy oswojone zwierzęta – pancernika i tapira-obżartucha, Ainbo zrobi wszystko, żeby uratować swych ludzi i ocalić dziewiczą przyrodę Amazonii. Nieoceniona okaże się szczypta magii, pomoc oddanych przyjaciół oraz wsparcie przedwiecznego żółwia Motelo Mama.

„Ainbo – strażniczka Amazonii” – oficjalny zwiastun

https://youtu.be/KHIcFo1g9j0 

 

Gatunek: animowany / przygodowy / komedia / fantasy

Produkcja: USA, Peru, 2020

Reżyseria: Jose Zelada, Richard Claus („Między nami wampirami”, „Złodziejaszki”)

Scenariusz: Larry Wilson („Rodzina Addamsów”, „Żukosoczek”), Jose Zelada, Richard Claus

Obsada: Marek Hucz i Jan Jurkowski z G.F.Darwin, Lila Sikorska, Aleksandra Kowalicka, Tomasz Borkowski

Czytany 286 razy Ostatnio zmieniany sobota, 11 wrzesień 2021 21:04

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama