cinema.pl Artykuły

środa, 08 wrzesień 2021 16:11

Bohaterka z wielkim sercem

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Magia, pierwotna siła natury i… bohaterka z wielkim sercem. Zobaczcie plakat animacji „Ainbo – strażniczka Amazonii”. Film z dubbingowym udziałem członków G.F. Darwin w kinach 15 października.

 

Inspirowana legendami opowieść o dorastaniu, magii i pierwotnej sile natury. Wspaniała lekcja przyjaźni i ekologii dla wszystkich, którym zależy na szczęściu i dobru naszej planety. „Ainbo: Spirit of Amazonia” to efekt współpracy twórców i producentów „LEGO. Przygoda”, oscarowego „Happy Feet: Tupot małych stóp, „Rodziny Adamsów”, „Kumby”, „Zambezii” oraz hitowych gier wideo „Days Gone” i „Destiny 2”. W polskim dubbingu usłyszymy między innymi Marka Hucza i Jana Jurkowskiego – członków bijącej rekordy popularności Grupy Filmowej Darwin. Czarująca animacja, która przenosi widzów w sam środek amazońskiej dżungli, gdzie królują mityczne stwory, a duchy przodków przybywają z zaświatów, by wyciągnąć ku nam pomocną dłoń.

Ainbo dorasta w małej wiosce ukrytej w prastarej części amazońskiej dżungli. Pewnego dnia ze zdumieniem odkrywa, że raj, w którym żyje, jest zagrożony, a jej plemię to bynajmniej nie jedyni ludzie na świecie. Wkrótce Ainbo będzie musiała bronić swego ludu przed chciwością, zniszczeniem i sługami podstępnego władcy ciemności. Kierowana przez ducha  zmarłej mamy, mająca za towarzyszy oswojone zwierzęta – pancernika i tapira-obżartucha, Ainbo zrobi wszystko, żeby uratować swych ludzi i ocalić dziewiczą przyrodę Amazonii. Nieoceniona okaże się szczypta magii, pomoc oddanych przyjaciół oraz wsparcie przedwiecznego żółwia Motelo Mama.

Gatunek: animowany / przygodowy / komedia / fantasy

Produkcja: USA, Peru, 2020

Reżyseria: Jose Zelada, Richard Claus („Między nami wampirami”, „Złodziejaszki”)

Scenariusz: Larry Wilson („Rodzina Addamsów”, „Żukosoczek”), Jose Zelada, Richard Claus

Obsada: Marek Hucz i Jan Jurkowski z G.F.Darwin, Lila Sikorska, Aleksandra Kowalicka, Tomasz Borkowski

Czytany 338 razy Ostatnio zmieniany środa, 08 wrzesień 2021 16:27

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama