cinema.pl Artykuły

niedziela, 05 wrzesień 2021 13:00

PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII. CANAL+

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Trwają zdjęcia do produkcji CANAL+: PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII. Oprócz Izabeli Kuny i Bartłomieja Topy w premierowej serii pojawią się m.in. Piotr Witkowski, Maria Maj, Witold Dębicki, Maciej Damięcki, Masza Wągrocka, Konrad Elekryk, czy Antoni Królikowski. Z kolei już od 1 września w serwisie CANAL+ online na widzów czekają wszystkie części kinowych hitów „Planety Singli” z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem.

 

PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII. CANAL+Nowa serialowa PLANETA SINGLI to cykl ośmiu historii miłosnych, które z humorem opowiadają o wszystkich stronach internetowego randkowania. Każdy z odcinków portretujących współczesny świat miłosnych wzlotów i upadków, pokazany będzie oczami innego reżysera. Historie stanowią zamkniętą całość, a bohaterów różni wiek, pochodzenie i motywacja do rozpoczęcia poszukiwań miłości online. Ten ośmioodcinkowy cykl filmowy powstaje we współpracy CANAL+, Gigant Films i Grupy M7. Premiera międzynarodowej produkcji zaplanowana jest na koniec 2021 roku, a już dziś można zobaczyć pierwsze zdjęcia z trzech odcinków.

Pracując nad kinową trylogią „Planety Singli” poznaliśmy wiele historii, którymi dzielili się z nami znajomi, współpracownicy, a także internauci. Historii miłosnych poszukiwań, doświadczeń i spotkań ludzi w każdym wieku. Pomysł na antologię przyszedł więc naturalnie, a możliwość ubrania go w serię ośmiu opowieści dzięki telewizyjnemu formatowi stworzonemu wspólnie z CANAL+, pozwolił na zrealizowanie go w bardzo ciekawy i niekonwencjonalny sposób. I jak zawsze, dobrą rozrywkę staramy się połączyć z mądrym przekazem. Cały czas jesteśmy w zdjęciach i nagrywamy kolejne odcinki serii. Mamy przyjemność pracować z naprawdę genialnymi twórcami oraz aktorami, którzy tworzą wyjątkowy klimat tej seriimówi producent serii Radosław Drabik (Gigant Films)

 

ZJAZD ABSOLWENTÓW (reżyseria Aleksandra Terpińska, scenariusz Aleksandra Parnowska-Ramsey)

Kobieta (Izabela Kuna) na skraju rozwodu wybiera się na zjazd absolwentów liceum, w którym poznała swojego męża (Bartłomiej Topa). Aby mu dopiec, postanawia udawać, że ma nowego kochanka (Piotr Witkowski). W odcinku reżyserowanym przez Aleksandrę Terpińską zagrają również Anna Krotoska, Rafał Królikowski, Andrzej Konopka i Arkadiusz Brykalski.

WŁADEK I HALINKA (reżyseria Mateusz Głowacki, scenariusz Abelard Giza i Szymon Jachimek)

Kolejna historia to opowieść o fascynującej relacji tytułowego Władka i Halinki. Poczciwy emeryt (Witold Dębicki) poznaje starszą panią (Maria Maj), która udowodni mu, że w każdym wieku jest jeszcze szansa na szaloną i zmysłową miłość, burzę emocji oraz powrót do pełni życia. Obok Maj i Dębickiego na ekranie też widzowie zobaczą Macieja Damięckiego, Klarę Bielawkę, czy Nicolasa Przygodę.

BULLSHIT DETECTOR (reżyseria i scenariusz Michał Chaciński)

Pierwsza randka, w czasie magicznych, pełnych nastroju dni tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia, kończy się nieoczekiwanym (i pozbawionym jakiegokolwiek uroku) konfliktem z prawem, w trakcie którego bohaterka będzie zmuszona zweryfikować swoje dotychczasowe relacje z mężczyznami. W filmie zagra wschodząca gwiazda kina Masza Wągrocka, a partnerować jej będą Antoni Królikowski i Konrad Eleryk.

TRYLOGIA KINOWA W SERWISIE CANAL+ ONLINE 

Dla fanów kultowej produkcji z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem serwis CANAL+ online przygotował coś specjalnego. Jeszcze przed premierą PLANETY SINGLII. OSIEM HISTORII, już od 1 września na canalplus.com można obejrzeć trzy części filmów opowiadających o burzliwych losach głównych bohaterów ekranowego oryginału.

Charyzmatyczny prezenter telewizyjny i skromna nauczycielka. On drwiący ze związków, ona szukająca miłości. Ta na pozór zupełnie niepasująca do siebie para, skradła serca widzów w całej Polsce! Historia miłości Asi (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) nie jest typowym love story. Na próżno szukać w niej miłości od pierwszego wejrzenia czy romantycznych uniesień. Jest za to mnóstwo humoru i barwnych postaci. PLANETA SINGLI to nowoczesna historia, która udowadnia, że „drugą połówkę” znaleźć można w zupełnie nieoczekiwanym miejscu i momencie.

Wszystkie filmowe części spotkały się z ciepłym przyjęciem widzów i wciąż cieszą się dużą popularnością. Trylogia zgromadziła w kinach ponad 5 milionów osób oraz była dystrybuowana w ponad 20 krajach.

Czytany 343 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 05 wrzesień 2021 13:07

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama