cinema.pl Artykuły

sobota, 04 wrzesień 2021 16:45

Przedszkolne dramy w nowym sezonie „Totalna Porażka: Przedszkolaki”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

13 września na kanale Cartoon Network odbędzie się premiera 2. sezonu kreskówki „Totalna Porażka: Przedszkolaki”. Długo wyczekiwane odcinki pokażą nowe perypetie bohaterów oryginalnego serialu, ale w wieku przedszkolnym. Emisja przewrotnej i zabawnej animacji od 13 września o godz. 15:20. 

 

Można by się spodziewać, że w przedszkolu pełnym dzieci, które kiedyś zostaną gwiazdami reality show, właśnie te postaci będą powodować największe zamieszanie. Jednak nowy sezon kreskówki „Totalna Porażka: Przedszkolaki” udowodni, że przedszkolny opiekun może wprowadzić równie duży zamęt! Norbert Hatchet postanowi zrealizować niespełnione marzenie i wstąpić do muzycznego zespołu. Wróci też do ulubionej gry komputerowej, ale wykorzysta kod ułatwiający jej przejście. 

Wszystko to spowoduje niezły bałagan, a poradzić sobie z nim mogą tylko przedszkolaki! Główni bohaterowie „Totalnej Porażki: Przedszkolaki” to ekipa dzieciaków o różnych charakterach i wyjątkowych temperamentach, jak poczciwy, zawsze przyjazny Owen i rezolutna Courtney, która jest pupilką nauczycieli i uwielbia być liderką. Ich przygód nie zabraknie w premierowym 2.sezonie serialu.

Premiera 2. sezonu „Totalna Porażka: Przedszkolaki” już w poniedziałek 13 września o 15:20 w Cartoon Network. 

Emisja od poniedziałku do piątku o 15:20 w Cartoon Network.

Czytany 294 razy Ostatnio zmieniany sobota, 04 wrzesień 2021 16:46

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama