cinema.pl Artykuły

piątek, 03 wrzesień 2021 21:25

Przedłużamy lato na MOJEeKINO

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Cykl ten oddajemy z sercem pełnym wakacyjnych wspomnień. Zbudowany jest z feerii kolorów, niebanalnych przygód, humoru, intymnych opowieści, wpadającej w ucho muzyki, prawdziwej przyjaźni i pierwszej miłości. Wierzymy, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie, bo przyświeca nam motto: nigdy nie należy tracić nadziei.

 

Na początek premiera od Gutek Film

LATO https://www.mojeekino.pl/film/vod.1338-lato

Dajcie się oczarować mnóstwem uczuć. Czystych, głębokich, cennych i nieokreślonych uczuć. Lato 1981. Leningrad żyje rockiem ze szmuglowanych z Zachodu płyt Davida Bowiego, Blondie, Lou Reeda, T-Rex czy Sex Pistols. Niech Was nie zniechęci ten Leningrad – ten film ma rewelacyjną muzykę i charyzmatyczne kreacje aktorskie z podkręconym dźwiękiem!

WSPOMNIENIE LATA https://www.mojeekino.pl/film/vod.1345-wspomnienie-lata

Wakacyjny gwar podmiejskiego kąpieliska, rowerowych wycieczek i leniwego odpoczynku miesza się z dźwiękami przebojów Anny Jantar. Bezpretensjonalna i intymna historia dorastania subtelnie opowiedziana przez utalentowanych aktorów. – premiera!

KRÓLOWIE LATA https://www.mojeekino.pl/film/vod.1272-krolowie-lata

To słodka, zabawna, czasem dziwaczna ale totalnie serdeczna opowieść o dojrzewaniu. Zakochacie się w jej bohaterach! Trójka nastolatków realizuje plan opuszczenia swoich rodzinnych domów, by mieszkać w samodzielnie wybudowanym w lesie domu.

SOKÓŁ Z MASŁEM ORZECHOWYM https://www.mojeekino.pl/film/vod.1074-sokol-z-maslem-orzechowym

Zanurzamy się w tym filmie bez pamięci, z radością kibicując bohaterom. „Sokół…” wyróżnia się jako opowieść o zwykłej dobroci, to pełen uroku, słodki, czuły i radosny portret nieprawdopodobnej przyjaźni, który nie zawiedzie waszych oczekiwań.

AMERICAN HONEY  https://www.mojeekino.pl/film/vod.792-american-honey

Szalone love story w reżyserii jednej z najciekawszych reżyserek współczesnego kina, nominowanej do Oscara i wielokrotnie nagradzanej w Cannes Andrei Arnold. Nowoczesne kino drogi, którego młodzi bohaterowie szukają niezależności i wolności.

ARAB BLUES https://www.mojeekino.pl/film/vod.853-arab-blues

W ciepłym, lekkim i dowcipnym tonie film podkreśla, że nie ma rewolucji bez codziennej obyczajowej zmiany: przeciwko rodzicom, szkole, politykom, zasadom tak sztywnym, że nie pozwalają oddychać. A przed wszystkim przypomina, że humor bywa najlepszą z terapii.

W RYTMIE KUBY https://www.mojeekino.pl/film/vod.1292-w-rytmie-kuby

Godna polecenia podróż dla miłośników jazzu oraz melomanów w ogóle, a tak naprawdę dla każdego kto docenia siłę muzyki.

CUDA https://www.mojeekino.pl/film/vod.1321-cuda

Prosta i autentyczna opowieść o prawdziwie kochającej się choć ekscentrycznej rodzinie, której życie zmieni się wraz z końcem lata za sprawą nastoletniej córki.

I TAK CIĘ KOCHAM https://www.mojeekino.pl/film/vod.946-i-tak-cie-kocham

Nie ma nic bardziej uniwersalnego niż stan zakochania, a ta niecodzienna komedia romantyczna rozczuli Was wrażliwością i rozbawi poczuciem humoru. Gdy wydaje się, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć szczęście dwojga zakochanych, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.

MATTHIAS I MAXIME https://www.mojeekino.pl/film/vod.855-matthias-i-maxime

Ten pean na cześć przyjacielskich więzów przypomina, że prawdziwa miłość nie może się obejść bez prawdziwej przyjaźni. A czasem się od niej zaczyna. Dolan w bezczelnie mistrzowskiej formie!

MŁODOŚĆ https://www.mojeekino.pl/film/vod.655-mlodosc

Paolo Sorrentino zaprasza w olśniewającą wizualnie, pełną emocji i błyskotliwego humoru opowieść o gościach luksusowego hotelu u podnóża Alp. Czego sobie i Wam życzymy!

MUSTANG https://www.mojeekino.pl/film/vod.1008-mustang

Wczesne lato w nadmorskim miasteczku kilkaset kilometrów od Stambułu. Lele i jej cztery siostry wracają ze szkoły, spontanicznie świętując koniec roku i niewinnie flirtując z kolegami z klasy. Ten film pełen jest porywających rzeczy, nic więcej Wam nie powiemy. Przekonajcie się sami.

NASZ NAJLEPSZY ROK https://www.mojeekino.pl/film/vod.1093-nasz-najlepszy-rok

Ten film jest do wypicia jak najlepsza butelka wina, pełen słońca i uroku, i sprawia, że natychmiast zapragniecie podróż do Francji.

OSTATNIE LATO https://www.mojeekino.pl/film/vod.1061-ostatnie-lato

Poruszająca do łez historia bez taniego sentymentalizmu ukazuje, jak ważne są w naszym życiu braterstwo, lojalność, przyjaźń i troska o innych.

OTO MY https://www.mojeekino.pl/film/vod.1048-oto-my 

Chwytający za serce, pogodny, czuły i zaskakujący film o dorastaniu ojca i jego autystycznego syna oraz podróży, która odmienia ich życie.

PORTO https://www.mojeekino.pl/film/vod.1281-porto

Dla dwójki outsiderów czas w Porto zatrzymał się na jedną noc. Eleganckie i elokwentne, emocjonalne i zmysłowe z nieodżałowanym Antonem Yelchinem.

RIO, I LOVE YOU https://www.mojeekino.pl/film/vod.1334-rio-i-love-you

Filmowy kalejdoskop związków w najbardziej roztańczonym mieście świata, to celebracja miłości, czułości i namiętności widziana oczami grupy najciekawszych reżyserów współczesnego kina.

W DRODZE https://www.mojeekino.pl/film/vod.1273-w-drodze

Opowieść o młodych ludziach pragnących ponad wszystko doświadczenia wolności i swobody wypełniona podróżą przez Amerykę w rytm jazzowych pasaży. 

WIELKIE PIĘKNO https://www.mojeekino.pl/film/vod.1243-wielkie-piekno

Pełne przepychu, żywe, a jednocześnie melancholijne rozważania na temat kryzysu wieku średniego zanurzają nas w przepychu niemożliwie wystawnego przyjęcia w wiecznym mieście.

WSPANIAŁA https://www.mojeekino.pl/film/vod.1028-wspaniala

Stylowa i pełna uroku komedia romantyczna, która zabierze was do cudownych lat 50.

WŁOSKIE WAKACJE https://www.mojeekino.pl/film/vod.1073-wloskie-wakacje-1

Malownicza wioska w Toskanii, lokalne wino, najlepsze risotto i włoskie słońce, które zmienia wszystko. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce na wakacje?

#przedłużamylato #mojeekino

Czytany 300 razy Ostatnio zmieniany piątek, 03 wrzesień 2021 21:33

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama