cinema.pl Artykuły

piątek, 03 wrzesień 2021 21:11

Nowy polski serial już w niedzielę

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Efektowne sceny, malownicze postaci, pustynna sceneria i wystrzałowy finał - to nie hollywoodzka produkcja lecz oparty na zabawie filmowymi konwencjami zwiastun nowego serialu, „Troje pod przykrywką”, który zadebiutuje już w najbliższą niedzielę o godz. 20 na antenie Czwórki.

 

„Troje pod przykrywką” to komedia akcji o perypetiach nietuzinkowych agentów tajnej jednostki służb specjalnych. Historia  rozpoczyna się, gdy dwaj śmieciarze, Marek i Staszek Gawlikowie, przez przypadek trafiają do Agencji Bezpieczeństwa, gdzie poznają oficer operacyjną Karolinę Drzazgę, z którą przyjdzie im przeprowadzić wiele brawurowych i szalonych misji. Działając pod przykrywką, bohaterowie będą musieli wystąpić we wcielaniach, o jakich im się nie śniło - od biskupa i golfisty po chemika mafii, członka gangu motocyklowego i handlarza bronią, od farmerów i pszczelarzy po bawarskich śpiewaków ludowych. Kompletny brak pojęcia o tych profesjach z pewnością nie ułatwi Gawlikom zadania, za to zaowocuje wieloma komicznymi sytuacjami. W serialu nie zabraknie też dreszczyku emocji i adrenaliny, jakie zapewnią ryzykowne akcje, niebezpieczne sytuacje, pościgi, wybuchy, pożary, strzelaniny, porwania i zasadzki oraz cała masa rozmaitych opresji, w których nasi agenci ratować się będą improwizacją, pomysłowością i poczuciem humoru.  

W rolach tytułowych wystąpią Dagmara Bąk („Wataha”) oraz znani z hitu Czwórki  „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”  Jędrzej Taranek („Ojciec Mateusz”)  i Piotr Miazga („Ślepnąc od świateł”). Obok nich zobaczymy m.in. Mirosława Kropielnickiego („Znaki”), Barbarę Jonak („Król”) i Dominika Rybiałka („Galeria”).

Reżyserem i producentem „Trojga pod przykrywką” jest Jakub Miszczak, a za scenariusz odpowiadają Przemysław Hoffmann i Dominik Kamiński.   Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa S.A.

Czytany 350 razy Ostatnio zmieniany piątek, 03 wrzesień 2021 21:16

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama