cinema.pl Artykuły

wtorek, 24 sierpień 2021 16:08

Nowy serial HBO. Oscar Isaac oraz Jessica Chastain w rolach głównych

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Sceny z życia małżeńskiego – nowy serial HBO na podstawie historii autorstwa Ingmara Bergmana.  Oscar Isaac oraz Jessica Chastain w rolach głównych. Premiera 13 września w HBO i HBO GO.

 

Sceny z życia małżeńskiego to nowy miniserial HBO na podstawie klasycznej już historii autorstwa Ingmara Bergmana. Twórcą i reżyserem serialu jest Hagai Levi. Premiera produkcji odbędzie się 13 września w HBO i HBO GO. 

Sceny z życia małżeńskiego na nowo przedstawią klasyczną już historię miłości, nienawiści, pożądania, monogamii, małżeństwa i rozwodu, tym razem jednak z perspektywy współczesnej amerykańskiej pary. Mira (Jessica Chastain) jest pewną siebie kobietą, która robi karierę w spółce technologicznej, ale czuje się niespełniona w małżeństwie. Jonathan (Oscar Isaac) to wycofany i wrażliwy profesor filozofii, który za wszelką cenę chce ratować ich związek. Serial pokazuje złożone osobowości Miry i Jonathana - ludzi, którzy mają świadomość, że ich małżeństwo nie legło w gruzach z powodu jednego wydarzenia czy problemu. Jego twórcy stawiają na bezkompromisową szczerość i zapraszają widzów, by przysłuchiwali się prywatnym rozmowom pary, którą targają uczucia wahające się od nienawiści do miłości. 

Produkcja HBO jest pięcioodcinkową adaptacją szwedzkiego filmu i miniserialu autorstwa Ingmara Bergmana o tym samym tytule.

W główne role wcielą się Oscar Isaac (miniserial HBO Kto się odważy) oraz Jessica Chastain (nominowana do Oscara m.in. za rolę w filmie Wróg numer jeden). 

Autorem oraz reżyserem serialu jest Hagai Levi (seriale HBO Terapia, Nasi chłopcy oraz serial The Affair). Serial produkowany jest dla HBO przez Media Res oraz Endeavor. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią: Hagai Levi, Michael Ellenberg, Lars Blomgren, Amy Herzog (która jest także współscenarzystką pierwszego i piątego odcinka), Jessica Chastain, Oscar Isaac, Daniel Bergman, M. Blair Breard. 

Premiera miniserialu HBO Sceny z życia małżeńskiego (Scenes from a Marriage) odbędzie 13 września w HBO oraz HBO GO. W serwisie HBO GO pierwszy odcinek dodany zostanie nad ranem. Na antenie HBO premierowa emisja zaplanowana została równolegle z amerykańską, czyli 13 września o godz. 03:00, a następnie powtórzona o godzinie 20:10. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień o tej samej porze. Serial liczy 5 odcinków.

Trailer: 

Czytany 258 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 24 sierpień 2021 16:21

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama