cinema.pl Artykuły

niedziela, 22 sierpień 2021 17:34

Eksplozja nowości w XII odsłonie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nowy juror, nowa prowadząca, nowe pary i zupełnie nowy dzień emisji! Dbając o dobre samopoczucie swoich widzów, Polsat przedłuża weekend o jeszcze jeden dzień, oferując od 30 sierpnia najbardziej roztańczone show w poniedziałkowy wieczór o godz. 20:05.  

 

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to doskonała pożywka dla miłośników gorących newsów. Show trafia na języki plotkarzy na długo, zanim pojawi się w Polsacie. Najpierw spekulacje, która z gwiazd podejmie się wyzwania przyswojenia skomplikowanych układów choreograficznych w krótkim czasie i odważy się zaprezentować swoje umiejętności taneczne na oczach milionów Polaków. A następnie plotki, który z tancerzy poprowadzi gwiazdę na sam szczyt po Kryształową Kulę. Prezentujemy oficjalny skład par XII edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Dwukrotny zwycięzca show, który w kobietach kocha ich naturalność. Włoski temperament w połączeniu z anielską cierpliwością powoduje, że jest partnerem, o którym się po prostu marzy! Stefano Terrazzino w XII edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” poprowadzi w tańcu równie temperamentną góralkę, Izę Małysz. Jak tanecznie dogadają się dwa żywioły? 

Skromny i nieśmiały? Bez dwóch zdań! Ale niech nikogo nie zwiedzie jego miły uśmiech! Michał Bartkiewicz, debiutujący w poprzedniej edycji show, szturmem wdarł się do show biznesu. To dzięki niemu tańcząca z nim Edyta Zając otworzyła się, odkryła swoją kobiecość i wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszła pora na Oliwię Bieniuk. Jak młodziutka modelka poradzi sobie pod skrzydłami Michała? I czego o sobie dowie się podczas intensywnych treningów i występów na parkiecie show Polsatu?

„Postrach miasta z zewnątrz, a w środku pozytywny wariat z dobrym sercem” – tak o Łukaszu „Jurasie” Jurkowskim mówi jego taneczna partnerka. Mimo młodego wieku – a jest najmłodszą wśród tancerek XII edycji, Wiktoria Omyła doskonale dogaduje się ze swoim nowym uczniem. Mistrzyni Polski w 10 tańcach oraz Vice Mistrzyni Świata w tej samej kategorii potrafi okiełznać nawet najbardziej wymagające temperamenty. 

Tylko ona może dorównać mu energią i charakterem. Razem tworzą mieszankę wybuchową, a ich występy z pewnością będą prawdziwym i niepowtarzalnym show! Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak – prawdziwy weteran, biorący udział we wszystkich 25. polskich edycjach „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” pokażą, na co ich stać!

Jacek Jeschke, najbardziej utytułowany polski tancerz, który poprowadził Anię Kaczmarczyk w V edycji show do zwycięstwa, swoim tanecznym partnerkom w programie chce zaszczepić miłość do tańca i pokazać, że na parkiecie można się świetnie bawić. W przypadku Sylwii Bomby to zadanie nie powinno być szczególnie trudne – Sylwia uwielbia się wygłupiać, co pokazuje na swoich treningach tanecznych. Czy poczucie humoru to tajna broń tej pary?

Najskromniejszy uczestnik tej edycji, który na treningi przychodzi godzinę wcześniej. Denis Urubko do tej pory wsławił się samotnymi wspinaczkami. Przed nim ogromne wyzwanie – zdecydowanie większe niż wspinanie się na wielotysięczniki. Czy pozwoli poprowadzić się w tańcu? Jego nauczycielka, Janja Lesar, laureatka X edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” ma swoje sposoby. Treningi zaczyna od… rozmowy. Bo nic tak nie łączy ludzi jak dialog!

Ona wie, jak odnieść sukces w sieci, on jest specjalistą od tańców latynoamerykańskich. Jak sami twierdzą, zdecydowanie więcej ich łączy niż dzieli. Kinga Sawczuk z całkowitym zaufaniem oddała się w ręce debiutującego w programie przystojnego Jakuba Lipowskiego. I nic dziwnego - do największych sukcesów tancerza należy wielokrotne mistrzostwo Polski  i vice mistrzostwo Świata. Szkolił swój warsztat u najlepszych trenerów na całym świecie. Teraz kolejne wyzwanie – występy przed kilkumilionową publicznością w Polsacie!

Kilka tygodni wspólnego trenowania zaowocowało już tym, że Radek Liszewski, lider zespołu Weekend, zaczął mówić z… czeskim akcentem! Nic dziwnego, jego taneczną instruktorką jest urocza Lenka Klimentova. Czy podobny, silny wpływ popularna Czeszka będzie miała na umiejętności taneczne Radka? Jak przyznaje sam wokalista, taniec w parze to prawdziwe wyzwanie…

Choć znamy go z roli twardego policjanta w serialu „Gliniarze”, to człowiek o złotym sercu, który nie skrzywdziłby muchy. Co innego można powiedzieć o tanecznej partnerce Piotra Mroza. Hania Żudziewicz, kobieta o twarzy anioła, na parkiecie rządzi. Dzięki talentowi i ognistemu temperamentowi ma na swoim koncie wiele nagród – w tym także wygraną w VI edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. To także najbardziej utytułowana polska tancerka, która po raz kolejny będzie konkurować ze swoim życiowym i tanecznym partnerem – Jackiem Jeschke!

Ona – krucha i eteryczna, on – siłacz o mocy mięśni, która zawstydziłaby niejednego młodzieńca. Łączy ich to, że swoimi pasjami chcą zarażać innych, motywować do działania i udowadniać, że wszystko jest możliwe! Razem tworzą niepowtarzalną mieszankę. Najstarszy uczestnik tej edycji, 67-letni Fit Old Boy, czyli Wojciech Węcławowicz, nabierze tanecznej ogłady pod bacznym okiem Pauliny Biernat, która obok tańca zajmuje się także coachingiem. 

Taneczne popisy oceniać będzie jury w składzie, jakiego jeszcze nie było! Znany i lubiany skład sędziowski zasili Andrzej „Piasek” Piaseczny. Udział wokalisty w show nie jest przypadkowy – to absolutny fan wersji polskiej i brytyjskiej programu, który teraz będzie miał okazję przyjrzeć się od kulis tanecznym popisom polskich Gwiazd! Ponownie spotkamy się z ostrą jak brzytwa Iwoną Pavlović, widzącą każde niedociągnięcia; znanym z niewyparzonego języka Michałem Malitowskim, przed którym nie ukryją się żadne pomyłki; oraz aktorem Andrzejem Grabowskim, widzącym w uczestnikach show wyłącznie ich mocne strony.

Na tym nie koniec nowości – niezawodny duet prowadzących Pauliny Sykut-Jeżyny oraz Krzysztofa Ibisza wzbogaci specjalistka od tańców latynoamerykańskich Izabela Janachowska, tancerka, prezenterka telewizyjna i influencerka.

 

„DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI” jesienią w Telewizji Polsat w poniedziałki o godz. 20:00!

Czytany 506 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 22 sierpień 2021 17:58

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama