cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 16 sierpień 2021 09:40

Znani i lubiani bohaterowie we wrześniu na kanałach AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Serial Rysa i nowe odcinki Agentów NCIS 15 i Designated survivor 3 w AXN oraz 4 sezon serialu The Good Doctor w AXN White.

 

Tajemnice przeszłości i zagadkowe morderstwa w serialu nominowanym do Polskich Nagród Filmowych „Orły”; nowe śledztwa najsłynniejszych agentów amerykańskiej marynarki wojennej; prezydent z przypadku, który walczy z układami na najwyższych szczeblach polityki Stanów Zjednoczonych oraz zespół dr. Shauna Murphy’ego na pierwszej linii frontu po wybuchu epidemii koronawirusa w Kalifornii. We wrześniu kanał AXN pokaże serial Rysa oraz nowe odcinki Agentów NCIS 15 i Designated survivor 3, a AXN White 4. sezon serialu The Good Doctor. 

Rysa, pierwsza część cyklu kryminalnego autorstwa Igora Brejdyganta, to połączenie kryminału z thrillerem psychologicznym. Największą zagadką okazują się bolesne doświadczenia głównej bohaterki. Monika Brzozowska, policjantka pracująca w warszawskim wydziale zabójstw, stara się wygrać z dręczącymi ją lękami i ocalić samą siebie. Kobieta, w miarę prowadzenia dochodzenia w sprawie serii morderstw, zaczyna trafiać na tropy prowadzące do niej samej. Bohaterka przeczuwa, że w sprawie chodzi o coś więcej niż zwykłe porachunki. Cierpiąca na zaniki pamięci Brzozowska zostaje wplątana w niebezpieczną grę, która zmusi ją do ponownej walki z demonami przeszłości. Na ekranie zobaczymy m.in. Julię Kijowską, Macieja Zakościelnego, Janusza Chabiora, Kingę Preis, Dawida Ogrodnika, Mariusza Ostrowskiego i Zbigniewa Zamachowskiego. Serial Rysa od wtorku 7 września o godz. 21.05. Kolejne odcinki we wtorki o 21:05 i 22:00 w AXN.

Serial Agenci NCIS opowiada o grupie dochodzeniowej, która rozwiązuje zagadki kryminalne dotyczące Marynarki Wojennej i Korpusu Marines. Grupą dowodzi agent specjalny Leroy Jethro Gibbs, doświadczony były komandos. Pracuje wraz ze starszym agentem Timothym McGee, specjalistką sądową Abby Sciuto i lekarzem sądowym, Doktorem Mallardem. W nowych odcinkach 15. sezonu serialu zespół będzie próbował wydostać amerykańskiego senatora z pułapki w Afganistanie oraz zdemaskować szefa kartelu narkotykowego.  Nowe odcinki 15. sezonu serialu Agenci NCIS w czwartki o godz. 20.10 w AXN.

Serial Designated Survivor to historia Thomasa Kirkmana (Kiefer Sutherland), który nieoczekiwanie zostaje prezydentem Stanów Zjednoczonych. Po zamachu terrorystycznym na Kapitol giną wszyscy członkowie amerykańskiej administracji. Zgodnie z obowiązującym prawem, stanowisko szefa Białego Domu niezwłocznie obejmuje tzw. wyznaczony ocalały. Spokojny architekt, pełniący funkcję Sekretarza ds. Budownictwa Mieszkaniowego i Rozwoju Miast, w jednej chwili zostaje prezydentem najpotężniejszego mocarstwa na świecie. Musi odbudować siłę Stanów Zjednoczonych na arenie międzynarodowej, decydować o losach amerykańskich żołnierzy i zmierzyć się z wewnętrznymi rozgrywkami w Waszyngtonie. W nowych odcinkach 3. sezonu serialu prezydent Kirkman będzie musiał podjąć szereg niełatwych decyzji rodzinnych i państwowych, które utrudnią mu walkę o reelekcję. Nowe odcinki 3. sezonu serialu Designated survivor w poniedziałki o 20:10 w AXN. 

W serialu The Good Doctor Shaun Murphy (Freddie Highmore), niezwykle uzdolniony młody chirurg z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dołącza do zespołu lekarzy z prestiżowego szpitala chirurgicznego St. Bonaventure. Jest samotny, ma problemy z komunikacją, a jedyną osobą, która go wspiera jest dr Aaron Glassman (Richard Schiff), który przeciwstawia się sceptycyzmowi i uprzedzeniom osób zarządzających szpitalem i wprowadza Shauna do zespołu. Shaun będzie musiał pracować ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, aby odnaleźć się w nowym środowisku i udowodnić współpracownikom, że jego niezwykłe umiejętności medyczne mogą ratować ludzkie życie. W czwartym sezonie zespół szpitala St. Bonaventure będzie zajmował się nowymi, ciekawymi przypadkami medycznymi i zmierzy się z epidemią COVID-19. 4. sezon serialu The Good Doctor w środę 29 września o godz. 09:20. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 09:20 w AXN White.

Czytany 343 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 sierpień 2021 09:47

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama