cinema.pl Artykuły

niedziela, 08 sierpień 2021 12:51

Wakacyjna odsłona Kina Kobiet w Heliosie!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Sieć kin Helios zaprasza na filmowe spotkania w kobiecym gronie. W środę, 18 sierpnia fanki Kina Kobiet będą mogły zobaczyć francuską komedię „Usłane różami” z pięknymi kwiatami w roli głównej! Nie ma drugiej takiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach i miała taką atmosferę! Właśnie z myślą o Paniach, dobierany jest film wieczoru oraz liczne atrakcje przed seansem.

 

Eve Vernet (w tej roli fantastyczna Catherine Frot) była niegdyś prawdziwą królową róż. Od dziecka zanurzona w barwnym świecie kwiatów, poznała tajniki zawodu hodowcy dzięki swojemu ojcu. Zachowaniu jego spuścizny poświęciła całe życie. Niestety, mimo powszechnego uznania i wielu nagród, firma tonie w długach i jest na skraju upadku. Aby uratować różane imperium, Eve zatrudnia trójkę nowych pracowników. Jednak wkrótce okazuje się, że nikt z nich nie ma zielonego pojęcia o ogrodnictwie! Przetrwanie rodzinnego dziedzictwa wydaje się coraz bardziej niepewne… 

Kino Kobiet to unikalne połączenie wyjątkowych pokazów filmowych, chwili wytchnienia oraz świetnej zabawy w kobiecym gronie, a także wielu atrakcji i konkursów. W nawiązaniu do tytułu filmu, motywem przewodnim sierpniowych spotkań będą piękne kwiaty! Florystyczne stylizacje, kwiaty we włosach – jednym słowem wszystkie panie tego wieczoru będą kwitnąć.

Bilety na najbliższe, bardzo kolorowe seanse z cyklu Kino Kobiet są już dostępne w sprzedaży! Zgodnie z hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” sieć zachęca do zakupu biletów we wcześniejszym terminie. Szczegóły dostępne są pod adresem: www.helios.pl. 

Czytany 376 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 08 sierpień 2021 13:05

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama