cinema.pl Artykuły

sobota, 07 sierpień 2021 11:45

Adam i Ewa - nowa para detektywów!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Premiera 11. sezonu „Gliniarzy” zbliża się wielkimi krokami. Zobaczcie nowe zdjęcia z planu i zwiastun nadchodzącego sezonu!

 

W oczekiwaniu na nowe odcinki, koniecznie sprawdźcie w naszej galerii najnowsze zdjęcia ulubionych „Gliniarzy” z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji. Do zespołu dołączą nowe funkcjonariuszki – policyjna profilerka Dominika Sęk, w tej roli Helena Chorzelska oraz aspirant sztabowy Ewa Berg, w którą wciela się Charlotta Zielińska. To jednak nie wszystko! Już dzisiaj zdradzamy, że to waśnie ona będzie partnerką śledczego Adama Bogusza (Aleksander Mackiewicz). Czy Adam i Ewa stworzą zgrany duet detektywów? 

A jak układa się współpraca Charlotty Zielińskiej z serialowym partnerem?

- Cieszę się, że już oficjalnie mogę przyznać się do tego, że będę nową partnerką Adama Bogusza. Tak! Nie mogłam się doczekać, żeby się tym faktem podzielić. Mamy tyle genialnych zdjęć i przygód na planie, że chce już Wam to wszystko w końcu opowiedzieć! Praca z Aleksem jest przygodą, która przyniosła mi dużo radości, inspiracji i nauki… zarówno kryminalnej, jak i partnerskiej. Aleks jest genialnym partnerem równie mocno we wcieleniu Adama, jak i w swoim prywatnym, zawsze można na niego liczyć. Myślę, że najważniejsze w naszej współpracy z Aleksem jest to, że oboje mamy przede wszystkim ogromny fun z tego, co robimy i dzięki temu z chęcią i z łatwością na 100% wcielamy się w naszą kryminalną rzeczywistość. Czuję, że stworzyliśmy bardzo zgrany team, który przyniesie Wam dużo zaskakujących akcji i dobrej zabawy w 11. sezonie Gliniarzy. Mam nadzieję, że będziecie tego samego zdania! – mówi Charotta Zielińska. 

Przypomnijmy, że Ewa Berg ukończyła prawo, potem chciała zostać prokuratorem, ale życie zweryfikowało jej wybory. Postawiała na pracę w policji, aby skuteczniej walczyć z przestępczością niż zza prokuratorskiego biurka!

Czytany 697 razy Ostatnio zmieniany sobota, 07 sierpień 2021 11:55

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama