cinema.pl Artykuły

czwartek, 05 sierpień 2021 10:59

Porywający dokument na ekranach kin Helios!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Są filmy wprost stworzone do oglądania na wielkim, kinowym ekranie. „Reset” jest z pewnością jednym z nich! W czwartek, 12 sierpnia o godzinie 20:00 na ekranach wybranych kin Helios, zagości ten wybitny dokument. To imponujące rozmachem widowisko to nie lada gratka dla wszystkich fanów ekstremalnych sportów, brawurowych akcji oraz egzotycznych, autentycznie epickich krajobrazów.

 

Po roku obfitującym w dramatyczne zmiany na całym świecie, poważnych utrudnieniach w podróżowaniu i wielu miesiącach utrzymywania dystansu, film „Reset” porwie widzów w zapierającą dech podróż po naszej pięknej planecie. Spojrzą oni na nią oczami młodych ludzi, którzy pośród krajobrazów koła podbiegunowego czy białych, piaszczystych plaż Polinezji Francuskiej, postanowili nadać swemu życiu wyjątkowe znaczenie. 

Ci charyzmatyczni, inspirujący bohaterowie z poświęceniem uprawiają sporty ekstremalne, pozostając przy tym w głębokim kontakcie z dziką naturą. Zrealizowany z myślą o wielkim ekranie, szwajcarski dokument „Reset” poza pięknymi obrazami i porywającymi widokami, niesie bardzo ważny i pozytywny przekaz: by z troską dbać o relację z rówieśnikami i otoczeniem.

Bilety na czwartkowe seanse (12 sierpnia, godzina 20:00) dostępne są pod adresem: www.helios.pl/reset oraz w kasach kin Helios. Zgodnie z hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” sieć zachęca widzów do zakupu biletów we wcześniejszym terminie. Jest to gwarancją najlepszych miejsc oraz najbardziej korzystnej ceny biletów.

Czytany 427 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 05 sierpień 2021 11:01

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama