cinema.pl Artykuły

środa, 04 sierpień 2021 11:27

Mocny koniec lata na kanałach AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Amerykański prezydent z przypadku, który walczy o reelekcję; najlepsze komedie z Adamem Sandlerem; jasnowidz, który próbuje naprawić błędy przeszłości oraz sparaliżowany detektyw i młoda policjantka na tropie seryjnego mordercy. W lipcu kanał AXN pokaże nowy sezon serialu Designated survivor i filmy z Adamem Sandlerem, AXN Black nowy sezon Przebudzonego, a AXN White produkcję Lincoln Rhyme i kolekcjoner kości. 

 

Serial Designated Survivor to historia Thomasa Kirkmana (Kiefer Sutherland), który nieoczekiwanie zostaje prezydentem Stanów Zjednoczonych. Po zamachu terrorystycznym na Kapitol giną wszyscy członkowie amerykańskiej administracji. Zgodnie z obowiązującym prawem, stanowisko szefa Białego Domu niezwłocznie obejmuje tzw. wyznaczony ocalały. Spokojny architekt, pełniący funkcję Sekretarza ds. Budownictwa Mieszkaniowego i Rozwoju Miast, w jednej chwili zostaje prezydentem najpotężniejszego mocarstwa na świecie. Musi odbudować siłę Stanów Zjednoczonych na arenie międzynarodowej, decydować o losach amerykańskich żołnierzy i zmierzyć się z wewnętrznymi rozgrywkami w Waszyngtonie. W 3. sezonie serialu prezydent Kirkman i jego zespół będą walczyć o reelekcję i odpierać brudne ataki opozycji. Premiera serialu Designated survivor już w poniedziałek 30 sierpnia o 20:10 w AXN. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 20:10.

Weekend filmów z Adamem Sandlerem to przegląd najlepszych komedii, w których wystąpił aktor w czasie swojej kariery. Widzowie AXN będą mogli zobaczyć w sobotę 7 sierpnia filmy Wykiwać klawisza, w którym była gwiazda futbolu trafia do więzienia i zaczyna trenować swoich nowych kolegów oraz Super tata, w którym nieodpowiedzialny lekkoduch opiekuje się synem swojego współlokatora.  Natomiast w niedzielę 8 sierpnia AXN pokaże Trudne słówka – historię meksykańskiej imigrantki, która rozpoczyna pracę u zamożnej rodziny, Nie zadzieraj z fryzjerem – opowieść o izraelskim komandosie, który postanawia zostać fryzjerem oraz Mr. Deeds – milioner z przypadku, w którym właściciel pizzerii odziedzicza ogromną fortunę po swoim nieprzeciętnym wujku.

Film Wykiwać klawisza w sobotę 7 sierpnia o godz. 17:50 w AXN.

Film Super tata w sobotę 7 sierpnia o godz. 20:05 w AXN.

Film Trudne słówka w niedzielę 8 sierpnia o godz. 14:55 w AXN.

Film Nie zadzieraj z fryzjerem w niedzielę 8 sierpnia o godz. 17:45 w AXN.

Film Mr. Deeds – milioner z przypadku w niedzielę 8 sierpnia o godz. 20:00 w AXN.

Serial Przebudzony to historia Charliego Haverforda (Jeffrey Donovan), jasnowidza oszusta, który prowadzi w Los Angeles sieć sklepów wróżbiarskich.  Cała jego rodzina kontroluje branżę w większej części miasta. Pewnego razu Charlie zostaje pobity przez chłopaka swojej klientki. W wyniku urazu zaczyna naprawdę doznawać wizji. Od tej pory mężczyzna, którego całe życie opierało się na oszustwie, zaczyna widzieć i odczuwać ponadnaturalne zjawiska. W nowym sezonie serialu Charlie będzie próbował na dobre wyrwać się spod władzy klanu Ranko. Premiera serialu Przebudzony w piątek 20 sierpnia o godz. 22.25. Kolejne odcinki w piątki o 22:05 i 23:05 w AXN Black.

Lincoln Rhyme i kolekcjoner kości to inspirowany światowym bestsellerem serial o kryminologu Lincolnie Rhymie (Russell Hornsby). Rhyme śledząc bezwzględnego mordercę znanego, jako „kolekcjoner kości” doznał obrażeń i teraz porusza się na wózku. Kiedy morderca powraca po latach, Lincoln wkracza do akcji wraz z młodą i ambitną detektyw, Amelią Sachs (Arielle Kebbel). Wspólnymi siłami spróbują odnaleźć genialnego zabójcę, jednocześnie prowadząc inne skomplikowane śledztwa w Nowym Jorku. Premiera serialu Lincoln Rhyme i kolekcjoner kości w czwartek 12 sierpnia o godz. 20:00. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 20:00 w AXN White.

Czytany 675 razy Ostatnio zmieniany środa, 04 sierpień 2021 11:29

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama