cinema.pl Artykuły

wtorek, 03 sierpień 2021 12:47

Netflix przedstawia oficjalny zwiastun pierwszej części 5. sezonu "Domu z papieru"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Bez Profesora. Bez planu. Bez nadziei... ZAWSZE WALCZ. NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ. Wielkie starcie rozpocznie się 3 września 2021 r.

 

100 godzin, które wydają się trwać 100 lat. W ten sposób Tokio opisuje swoje odczucia w oficjalnym zwiastunie pierwszej części 5. sezonu „Domu z papieru”. Profesor zdradza, że odkryto zbiornik retencyjny, a Pułkownik Tamayo przygotowuje wojskowy szturm na Bank Hiszpanii

Dla gangu to moment, w którym nic nie jest już pewne. Zdają się być na przegranej pozycji i wygląda na to, że ich koniec jest naprawdę bliski. Czy pomimo przeciwności odzyskają siły do walki... jeszcze ten jeden raz? W końcu to oni są ruchem oporu.

Sezon 5. „Domu z papieru” zadebiutuje w dwóch częściach - pierwsza będzie miała swoją premierę 3 września, druga - 3 grudnia 2021 r.

 

Opis

Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę.

 

Czytany 911 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 03 sierpień 2021 12:53

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama