cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 26 lipiec 2021 17:16

Ogłoszenie obsady i rozpoczęcie produkcji pierwszego rosyjskiego serialu oryginalnego Netflix

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Firma Netflix ogłosiła, że ruszyły zdjęcia do pierwszego rosyjskiego serialu oryginalnego „Anna K”. W rosyjskiej obsadzie znajdą się wcześniej zapowiedziana odtwórczyni głównej roli Swietłana Chodczenkowa, a także Fiodor Bondarczuk, Julija Aleksandrowa, Jurij Kucenko, Jurij Borysow i inni.

 

Anna Nagler, dyrektor ds. treści oryginalnych w języku lokalnym na region Europy Środkowej i Wschodniej oraz Rosji: – Jesteśmy zachwyceni możliwością pracy nad pierwszym rosyjskim serialem Netflix. Cieszy nas, że rozpoczynamy produkcję w nowym, atrakcyjnym regionie. Mamy nadzieję, że nasz projekt spodoba się widzom z całego świata. Nawiązaliśmy współpracę z fantastycznymi rosyjskimi talentami i z przyjemnością ogłaszamy gwiazdorską obsadę.

 

Informacje o obsadzie

Aleksiej Karenin — Fiodor Bondarczuk

Fiodor jest jednym z pierwszoligowych rosyjskich reżyserów („Stalingrad”, „Przyciąganie 2”, „Przyciąganie”), aktorów („Sputnik”), producentów i prezenterów telewizyjnych.

Daria „Dolly” Obłońska — Julija Aleksandrowa

Julija Aleksandrowa jest aktorką komediową, która zagrała w kilkunastu popularnych rosyjskich komediach, w tym w przeboju „Gorzko!”.

Stiepan „Stiwa” Obłoński — Jurij Kucenko

Jurij jest rosyjskim aktorem filmowym i teatralnym znanym z ról w filmach, takich jak „Mama Don’t Cry” oraz seria o wampirach „Straż nocna” i „Straż dzienna”.

Konstanty Lewin — Jurij Norsztein

Jurij jest jedynym rosyjskim aktorem, który zagrał główne role w dwóch filmach zakwalifikowanych do Festiwalu Filmowego w Cannes w 2021 r. („Petrov’s Flu”, „Compartment #6”). Zagrał też w filmie „Zimowy romans” dostępnym w serwisie Netflix na całym świecie. 

Sergiej Koznyszew – Aleksandr Tsypkin

Aleksandr jest rosyjskim pisarzem celebrytą i felietonistą — autorem książki „Unscrupulous”, na podstawie której powstał niedawno projekt cyfrowy.  

Agafia Michajłowna — Tatjana Dogilewa

Tatjana odniosła ostatnio międzynarodowy sukces dzięki roli drugoplanowej w serialu „Zwyczajna kobieta” — który znalazł się w oficjalnej selekcji konkursowej Series Mania w 2018 r.

Katarzyna „Kitty” Szczerbacka — Dasza Wereszczagina

Na ujawnienie czeka jeszcze więcej członków obsady i kilka sekretów. Już wkrótce zdradzimy, kto zagra Wrońskiego — mężczyznę, który wciąga Annę w zakazany romans.

Czytany 407 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 26 lipiec 2021 17:27

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama