cinema.pl Artykuły

środa, 21 lipiec 2021 15:55

Nowy serial Czwórki 'Troje pod przykrywką'

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już we wrześniu premiera nowego serialu Czwórki „Troje pod przykrywką”! Komedia akcji o policjantach współpracujących z tajną jednostką służb specjalnych gwarantuje dużą dawkę humoru i mocnych wrażeń.

 

Dwaj byli stróże prawa i porządku, znani widzom hitu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” bracia Marek (Jędrzej Taranek) i Staszek (Piotr Miazga) Gawlikowie znaleźli się na życiowym zakręcie. Nadal oczyszczają ulice miasta, tylko tym razem w charakterze…  miejskich śmieciarzy.

Wszystko się zmieni, kiedy na swojej drodze spotkają szefa tajnej komórki Agencji Bezpieczeństwa i poznają jego najlepszą oficer operacyjną, Karolinę Drzazgę (Dagmara Bąk). Dostaną od losu drugą szansę, a ich życie wypełnią adrenalina, niebezpieczne wyzwania i szalone perypetie.  

Ryzykowne i niekonwencjonalne akcje, mistyfikacje i przebieranki, strzelaniny i brawurowe ucieczki, porwania i pożary – wszystko to stanie się chlebem powszednim Gawlików, którzy z powodzeniem dotrzymają kroku Karolinie i pozostałym agentom, wykazując się ułańską fantazją, mistrzostwem improwizacji oraz właściwym sobie oryginalnym poczuciem humoru, nawet w najmniej sprzyjających okolicznościach. Poleją się krew, pot i łzy, ale wszystko w otoczce gagów i zabawnych dialogów.

W rolach tytułowych wystąpią Dagmara Bąk („Wataha”), Jędrzej Taranek („Ojciec Mateusz”)  i Piotr Miazga („Ślepnąc od świateł”), a obok nich w zobaczymy Mirosława Kropielnickiego („Znaki”), Barbarę Jonak („Król”) i Dominika Rybiałka („Galeria”).

Reżyserem i producentem „Trojga pod przykrywką” jest Jakub Miszczak, a autorem scenariusza - Przemysław Hoffmann i Dominik Kamiński.  Zdjęcia realizowane są we Wrocławiu. Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa S.A.

Czytany 1193 razy Ostatnio zmieniany środa, 21 lipiec 2021 19:19

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama