cinema.pl Artykuły

sobota, 10 lipiec 2021 11:57

A gdyby rok trwał jeden dzień?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Błyskotliwa komedia o tym, że najlepsze są te małe momenty. Zwiastun i plakat komedii romantycznej „Małżeństwo na skróty”. W kinach od 23 lipca.

 

W miłości i w życiu – najważniejsze są te krótkie magiczne chwile, które zmieniają wszystko. O tym (dosłownie!) przekona się bohater filmu, gdy wpadnie w pułapkę gwałtownie przyspieszonego czasu. Oto inna niż wszystkie, błyskotliwa komedia romantyczna nominowanego do Oscara Josha Lawsona, twórcy filmu „To właśnie seks”. W roli głównej wystąpił Rafe Spall – gwiazda wielkich hitów: „Jurassic World: Upadłe królestwo”, „Men in Black: International” oraz „Życie Pi”.

Teddy jest przekonany, że na wszystko ma jeszcze mnóstwo czasu i staje się mistrzem odwlekania spraw „na później”. Pewnego dnia jego życie zmienia się na zawsze. W dzień po ślubie z ukochaną, Teddy budzi się i odkrywa, że przemieścił się w czasie. Jest teraz rok później, a on i jego żona Leanne mają właśnie obchodzić swoją pierwszą rocznicę. Co więcej – ukochana Teddy’ego jest w ciąży, a on nic nie pamięta. Uwięziony w zakrzywionym czasie mężczyzna odkrywa, że każde kilka minut przenosi go o rok do przodu. Przez to zawirowanie i związane z nim liczne kłopoty, jego małżeństwo zaczyna wisieć na włosku. Z pomocą najlepszego przyjaciela Sama, Teddy próbuje naprawić swoje życie, które dosłownie przelatuje mu przed oczami. Teraz mężczyzna musi nauczyć się cenić każdą sekundę, jeżeli chce odzyskać ukochaną Leanne – nawet, gdy będzie to miłość tylko na chwilę.

Zobacz polski zwiastun filmu!

Gatunek: komedia romantyczna

Produkcja: Australia 2021

Scenariusz i reżyseria: Josh Lawson („To właśnie seks”)

Obsada: Rafe Spall („Jurassic World: Upadłe królestwo”, „Men in Black: International”, „Życie Pi”), Zahra Newman („Niewygodna prawda”, „Pamiętnik kierowcy Ubera”), Josh Lawson („Gorący temat”, „Legenda telewizji 2: Kontynuacja”), Ronny Chieng („Bajecznie bogaci Azjaci”)

Czytany 407 razy Ostatnio zmieniany sobota, 10 lipiec 2021 12:02

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama