cinema.pl Artykuły

wtorek, 06 lipiec 2021 14:22

Jutro odsłonięcie gwiazdy Bronisława Cieślaka w Alei Gwiazd

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już jutro, czyli 07.07 w Krakowie zostanie odsłonięta gwiazda Bronisława Cieślaka, słynnego odtwórcy roli porucznika Borewicza. RMF FM organizuje tego dnia I Ogólnopolski Maraton z serialem „07 zgłoś się”.

 

Gwiazda Bronisława Cieślaka, dziennikarza i aktora znanego m.in. z seriali „07 zgłoś się” i „Malanowski i partnerzy”, który zmarł 2 maja br., zostanie odsłonięta o godzinie 16:30 w Alei Gwiazd na bulwarze Czerwieńskim w Krakowie. To w tym miejscu, które jest wspólną inicjatywą radia RMF FM i władz stolicy Małopolski, już od 13 lat uhonorowywani są wybitni aktorzy, piosenkarze, twórcy kultury. Swoje gwiazdy mają m.in. Andrzej Wajda, Wojciech Pszoniak, Marek Grechuta, Krzysztof Krawczyk czy Céline Dion.

W jutrzejszej uroczystości wezmą udział m.in. żona aktora Anna Cieślak oraz prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. Na miejscu będą też prezenterzy i reporterzy RMF FM, którzy poprowadzą wydarzenie, a relacji z niego przez cały dzień słuchać będzie można w programach stacji i w „Faktach RMF FM”.

W ramach maratonu z serialem „07 zgłoś się” w plenerowym kinie pod Wawelem wyemitowane zostaną tego dnia cztery odcinki serialu: „Zamknąć za sobą drzwi”, „Przerwany urlop”, „Brudna sprawa” i „Dlaczego pan zabił moją mamę?”.

Na słuchaczy RMF FM czekać też będzie grupa rekonstruktorska, która wprowadzi peerelowski klimat nawiązujący do czasów znanych z serialu „07 zgłoś się”. Jedną z atrakcji przygotowanych dla gości będzie milicyjny radiowóz. W konkursach można będzie wygrać koszulki z grafiką Bronisława Cieślaka.

 

RMF FM to największa rozgłośnia radiowa w Polsce, codziennie gromadzi 8,7 mln słuchaczy, a jej udział w czasie słuchania przekracza 30%. Stacja nadaje „Najlepszą Muzykę” w formacie AC (adult contemporary) – przeboje z ostatnich dekad. RMF FM uznawane jest za jedno z najszybszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji.

Czytany 301 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 06 lipiec 2021 14:27

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama