cinema.pl Artykuły

piątek, 02 lipiec 2021 22:17

To oni walczą ze złem!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W tej walce lepiej jest mieć ich po swojej stronie. Zobacz plakat horroru „Egzorcyzmy dnia siódmego”. W kinach od 13 sierpnia.

 

Gdy dobro i zło ścierają się w odwiecznej walce, lepiej stanąć po stronie tych, którzy wiedzą jak powstrzymać siły piekieł. Już dziś zobacz plakat horroru „Egzorcyzmy dnia siódmego” – w kinach od 13 sierpnia.

Czy zagraża nam nowa epidemia, groźniejsza niż wszystko inne, bo infekująca zarówno ciała, jak i dusze? To pytanie, które zadaje sobie Kościół katolicki, który z coraz większym niepokojem obserwuje nagły wzrost przypadków opętań na całym świecie. Prawdę o skali i grozie tego zjawiska odkrywa film „Egzorcyzmy dnia siódmego” – przerażający horror w reżyserii Justina P. Lange’a, autora nagradzanych obrazów „The Dark” i „Mrok”. W obsadzie filmu otwierającego nowy rozdział w gatunku horrorów o egzorcyzmach występują: nominowany do Złotego Globu – Guy Pearce („Tajemnice Los Angeles”), Vadhir Derbez oraz gwiazda „Avatara” – Stephen Lang.

Istnieją drzwi, których nigdy nie powinno się otwierać. A za nimi siły, które tylko czyhają, by posiąść twą duszę! Znany egzorcysta (Guy Pearce), rozpoczyna szkolenie początkującego księdza Daniela (Vadhir Derbez). Razem badają przypadki opętań, wobec których inni pozostają bezsilni. Zanurzeni coraz głębiej w prawdziwe piekło na ziemi, księża wpadają na trop sprawy, której początki sięgają czasów pielgrzymki Jana Pawła II do USA w 1995 roku. Wkrótce ponure fakty odkryte przez egzorcystów zatrą granice pomiędzy dobrem a złem i dopuszczą do głosu dawno uśpione demony.

 

Gatunek: horror

Produkcja: USA, 2021

Scenariusz i reżyseria: Justin P. Lange („The Dark”, „Mrok”)

Obsada: Guy Pearce („Tajemnice Los Angeles”, „The Hurt Locker: W pułapce wojny”), Vadhir Derbez („Gossip Girl: Acapulco”, „How to Be a Latin Lover”), Stephen Lang („Avatar”, „Nie oddychaj”), Brady Jenness („Proces Siódemki z Chicago”, „Grzesznica”), Robin Bartlett („Miasto aniołów”, „Wyspa tajemnic”)

Czytany 372 razy Ostatnio zmieniany piątek, 02 lipiec 2021 22:23

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama