cinema.pl Artykuły

sobota, 26 czerwiec 2021 13:21

Danuta Stenka - Mój Dramatyczny. Spotkania

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Zapraszamy na ostatnią w tym sezonie odsłonę naszego cyklu "Mój Dramatyczny. Spotkania"! W poniedziałek 28 czerwca o godz. 19.00 w ramach projektu odbędzie się rozmowa z Danutą Stenką.

 

W Teatrze Dramatycznym pracowała przez 10 lat. Wciąż pamięta, że to był także jej dom. Zagrała tu pamiętne role m.in. w „Elektrze” i w „Poskromieniu złośnicy” w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego oraz w „Kobiecie z morza” – przedstawieniu Roberta Wilsona.

Emisja spotkania odbędzie się 28 czerwca o godz. 19:00 na kanale YouTube Teatru Dramatycznego. Rozmowę poprowadzi Wojciech Majcherek.

Link do nagrania: https://youtu.be/6QDoBEOTN40

W ramach cyklu „Mój Dramatyczny. Spotkania” zapraszamy na spotkania z aktorkami i aktorami, którzy będąc wybitnymi indywidualnościami, współtworzyli legendę zespołu Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy. Zagrali znakomite role w przedstawieniach, które przeszły do historii tej sceny. Cieszyli się uznaniem i pozostają wciąż w żywej pamięci publiczności.

Za nami spotkania z Barbarą Krafftówną i Magdaleną Zawadzką, Małgorzatą Niemirską, Jadwigą Jankowską-Cieślak, Maciejem Prusem, Mają Komorowską, Piotrem Fronczewskim i Adamem Ferencym. Można je obejrzeć tutaj: MÓJ DRAMATYCZNY NA YT

 

Więcej o historii Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy w wirtualnym archiwum: http://moj.teatrdramatyczny.pl/

Zdjęcie pochodzi ze spektaklu "Kobieta z morza" w reż. Roberta Wilsona (2005). Autorem fotografii jest D. Senkowski. Projekt okładki wydarzenia: Joanna Zemanek.

Link do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/2r25VQ2VU

Czytany 272 razy Ostatnio zmieniany sobota, 26 czerwiec 2021 13:25

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama