cinema.pl Artykuły

środa, 16 czerwiec 2021 17:07

ALLiN braci Węgrzyn - prezentujemy plakat

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Prezentujemy premierowo plakat nowego filmu ALLiN Braci Węgrzyn. Autorką plakatu jest Magdalena Zych, prywatnie partnerka jednego z głównych bohaterów filmu ALLiN tzw "Sarsa" granego przez Aleksa Mackiewicza.

 

ALLiN – to historia trójki zaprzyjaźnionych pracowników Banku Narodowego. Gdy w 2020 roku na Świat spada pandemia, w głowach bohaterów filmu pojawia się niecny plan. Wykorzystując swoje kompetencje i brak bezpośredniego nadzoru w pracy, postanawiają ogołocić skarb państwa ze 100 kg złota. Panująca zaraza tylko ułatwia im sprawę. Dzięki powszechnie stosowanym i wymaganym maseczką nie są do 100% zidentyfikowania. Bez żadnych przeszkód wynoszą ze skarbca Narodowego Banku kilogramy złota. I tu właśnie zaczyna się ich filmowa historia. Gdy wszystko wydaje się już tylko formalnością, na bohaterów ALLiN spadają kolejne grzmoty.

W zaskakujących rolach zobaczymy takie gwiazdy polskiego kina jak Mikołaj Roznerski czy Tomasz Oświeciński. W rolach głównych artyści Karolina Chapko, Piotr Witkowski, Agnieszka Kawiorska czy Aleks Mackiewicz.

Muzykę do filmu stworzył znany ze polskiej sceny HipHop producent muzyczny RX/Rafał Sielawa.

Producentem filmu jest WATAHA STUDIO FILMOWE, FAMILIA PICTURES

 

Autorem fotosów jest Maciej Tarapacz również autor zdjęć do filmu ALLiN.

Czytany 900 razy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama