cinema.pl Artykuły

środa, 16 czerwiec 2021 10:46

Nowy sezon „Górskich ratowników” w ROMANCE TV

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W kanale Romance TV startuje kolejny, dwunasty już sezon uwielbianego przez widzów serialu „Górscy ratownicy”. Nowe, fascynujące i pełne napięcia odcinki będą emitowane w każdą środę o godz. 20.00, od 30 czerwca aż do końca lipca. 

 

Romance TV już po raz dwunasty zaprasza widzów do śledzenia emocjonujących przygód ich ulubionych bohaterów z serialu „Górscy ratownicy”. Od 30 czerwca, w każdą środę będą mogli ponownie spotkać się z Markusem i innymi ratownikami, ratującymi życie turystów, wypoczywających w przepięknych i malowniczych Alpach. Jak potoczą się osobiste losy i perypetie miłosno-zawodowe ratowników? Czy w końcu znajdą szczęście i spełnienie? Stacja Romance TV zaprasza całe rodziny do wspólnego oglądania.

 

Górscy ratownicy Die Bergretter, Niemcy 2020

Premiera: środa, 30 czerwca o godz. 20:00

Kolejka linowa na Huber-Alm. W każdej chwili może tam dojść do katastrofy. Szantażysta grozi zerwaniem liny nośnej. Nie ma pojęcia, że w gondoli siedzi również jego ciężarna córka. Mimo niebezpieczeństwa Katharina zostaje opuszczona na linie do gondoli, w której są również partner i matka ciężarnej Anny. Anna dostaje skurczy, a Markus i pozostali ratownicy muszą szybko znaleźć szantażystę, zdesperowanego ojca Anny.

Górscy ratownicy: Pozwól mi żyć

Die Bergretter: Loslassen, Niemcy 2020

Premiera: środa, 7 lipca o godz. 20:00

Markus zostaje wynajęty przez pewną kobietę jako przewodnik górski. Dopiero w drodze dowiaduje się, że przyjechała po córkę, Sarę, która w Ramsau spotkała się potajemnie ze swoim biologicznym ojcem. Sarah, jej chłopak i jej ojciec wędrują po górach. Humory im dopisują, dopóki nie zjawiają się matka Sary, Claudia, i Markus. Ratownik jest świadkiem gwałtownej, rodzinnej sprzeczki, która może zakończyć się tragedią.

Górscy ratownicy: Księga szczytu

Die Bergretter: Im Gipfelbuch, Niemcy 2020

Premiera: środa, 14 lipca o godz. 20:00

Bardzo trudna akcja ratunkowa w górach kończy się sukcesem. Ciężko ranny mężczyzna zostaje odnaleziony i zaopatrzony. Jednak ślady krwi na miejscu zdarzenia wskazują na obecność drugiej osoby. Na jej trop naprowadza Markusa fragment księgi szczytu.

Górscy ratownicy: Prawda zimna jak lód

Die Bergretter: Eiskalte Wahrheit, Niemcy 2020

Premiera: środa, 21 lipca o godz. 20:00

Uprawiający wspinaczkę ekstremalną Daniel i jego dziewczyna Lisa chcą po spotkaniu z dziennikarzami zjechać na nartach w dolinę. Niespodziewanie, przed ruszeniem w dół Lisa zrywa z chłopakiem. W czasie jazdy Lisa upada i boleśnie się rozbija. Daniel zanosi ją do pobliskiej górskiej chaty i tam czekają na pomoc. W szpitalu dziewczyna orientuje się, że Daniel też miał wypadek i stracił pamięć.

Górscy ratownicy: Światła nawigacyjne

Die Bergretter: Leuchtfeuer, Niemcy 2020

Premiera: środa, 28 lipca o godz. 20:00

Zjazd na sankach podczas wieczoru panieńskiego kończy się dla Nadine tragicznym wypadkiem. Ratuje ją Julia, dziewczyna Stefana, brata Nadine. Nadine nie ufa Julii i jest zszokowana, kiedy dowiaduje się, że jej młodszy brat się z nią zaręczył. Wkrótce poznaje tajemnicę Julii i chce z nią poważnie porozmawiać. Ale Julia znika.

Czytany 277 razy Ostatnio zmieniany środa, 16 czerwiec 2021 10:48

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama