cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 14 czerwiec 2021 15:47

Reynolds, L.Jackson, Hayek, Banderas i Freeman na plakacie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Co to będzie za film! Reynolds, L.Jackson, Hayek, Banderas i Freeman na plakacie produkcji „Bodyguard i żona zawodowca”. Film w kinach od 2 lipca.

 

Takiego zestawu jeszcze nie było! Idealny team na wakacje - a przecież w wakacje nic nie trzeba, oprócz dobrej zabawy. Ryan Reynolds, Samuel L.Jackson, Salma Hayek, Antonio Banderas i Morgan Freeman to najlepsza gwarancja idealnej letniej rozrywki. Zobaczymy ich, już na początku lipca, w filmie „Bodyguard i żona zawodowca” - kontynuacji wielkiego, ultrazabawnego hitu z 2017 roku. Jaka misja tym razem stanie przed najlepszym ochroniarzem na świecie i z czym przyjdzie mu się zmierzać? Odpowiedź wkrótce w kinach!  

Michael Bryce (Ryan Reynolds) postanawia rzucić stresujący zawód ochroniarza i za namową swojej psychoterapeutki udaje się na zasłużony urlop. To ma być odwyk od broni, zabijania i pakowania się w kłopoty. Wszystko się jednak sypie, gdy już na początku swojego wypoczynku trafia w sam środek strzelaniny, której sprawczynią jest Sonia (Salma Hayek) - żona jego byłego klienta Dariusa (Samuel L. Jackson). Dzika, piękna i dwa razy bardziej nieobliczalna od swojego męża. Koszmar Bryce’a zaczyna się od nowa, a cała terapia ląduje w koszu na śmieci. Mimo nieśmiałego sprzeciwu bodyguarda, oboje z Sonią ruszają na ratunek Dariusa z rąk bandytów. Niestety na ich drodze stanie potężny i wyjątkowo mściwy szaleniec (Antonio Banderas), którego złowrogi plan może zniszczyć świat, jaki do tej pory znamy. Tylko, że ten szaleniec nie zna jeszcze pełni możliwości Bryce’a, Dariusa i, w szczególności, jego żony. TO BĘDZIE ZABÓJCZY TRÓJKĄCIK!

❗ Pierwszy polski zwiastun filmu ❗

❗ Drugi polski zwiastun filmu ❗

 

 

Gatunek: komedia, akcja

 

Produkcja: USA, Wielka Brytania 2021

 

Reżyseria: Patrick Hughes („Bodyguard Zawodowiec”, „Niezniszczalni 3”)

 

Scenariusz: Tom O'Connor („Bodyguard Zawodowiec”, „Gra szpiegów”), Brandon Murphy, Phillip Murphy

 

Obsada: Ryan Reynolds („Bodyguard Zawodowiec”, „Deadpool”, „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”), Samuel L. Jackson („Bodyguard Zawodowiec”, „Kapitan Marvel”, „Kingsman: Tajne służby”), Salma Hayek („Bodyguard Zawodowiec”, „Frida”, „Desperado”), Antonio Banderas („Niezniszczalni 3”, „Maczeta zabija”, „Desperado”), Morgan Freeman („Świat w ogniu”, „Lucy”, „Iluzja”), Frank Grillo („Avengers: Koniec gry”, „Noc oczyszczenia: Czas wyboru”), Tom Hopper („Gra o Tron”, „Jestem taka piękna!”), Giulio Berutti („Dziewczyny z Dubaju”)

Czytany 289 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 czerwiec 2021 15:55

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama